Skocz do zawartości

Nie mogę pobierać większośći gier z xbox live


Recommended Posts

Od około 3 tygodni nie mogę pobrać prawie żadnej gry z xbox live na konsoli xbox 360. Objawia się to tym że podczas pobierania po prostu pobieranie zostaje przerwane. Nawet jak gram przez neta w jakąś grę a pobieranie jest wstrzymane to i tak przerywa. Wcześniej mogłem pobierać każdą grę.

Co robiłem
Dzwoniłem do $M w celu uzyskania pomocy (i to 4 razy) i gościu doradzał mi żeby wykonał kilka czynności,

1. Usną niepobraną grę i wyczyści pamięć podręczną konsoli

2. Usuną profil i pobrał go ponownie.

3. Podpiął inny dysk

4. Podpiją grę do innego neta.

Niestety żadna z powyższych operacji nie pomogła. Za każdym razem jak chcę pobrać grę to przerywa. Dzwoniłem również do mojego dostawcy Internetu i nie znaleźli żadnego błędu. Co ciekawe jak pobieram patche do różnych gier to ciągnie je bez problemu. Tak samo jak pobieram zakupione gry na PC to też lecą bez problemu.

Mnie się już pomysły skończyły co można by dalej z tym zrobić. Może ktoś miał taki problem i pomoże go rozwiązać.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem podobnie, większe pliki z netu po wifi jak chcialem pobrać = zrywało net ( po kablu na kompie było ok) okazało się że router/modem z netii w ciula grał wymienili i jest OK , także katuj dostawce netu bardzo możliwe że masz tak samo.

Link to post
Share on other sites

Zapomniałem napisąc że mam radiówkę. Standardowo antenę mam podiętą do rutera (taki kabel jak poniżej). Jednak próbowałem podpinać anetę tym samy kablem

 

http://s10.ifotos.pl/img/asdsadjpg_wepxpxx.jpg

 

do konsoli i również jest ten problem.

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja też mam wi-fi i przerywało połączenie jak ktoś z rodzinki uruchamiał kompa. Gra znikała z pobieranych i musiałem ją zaznaczać do pobrania ponownie, jednak stan procentowy zawsze zostawał i gra pobierała się dalej od momentu przerwania. Gdy zaznaczałem grę do ponownego pobierania stan gry był na 0%, by po kilku chwilach ponownie pokazać faktyczny stan procentowy pobieranego pliku. Musiałem taką czynność ponownego pobierania gry wybierać nawet kilkanaście razy, ale zawsze udawało mi się pobrać grę z golda.

Link to post
Share on other sites

U mnie ten sam problem pojawił się ok. 2 tygodni temu, ale usunięcie pamięci podręcznej pomogło. Przedtem po prostu wszystkie pobierania przerywały się na 80%, najprawdopodobniej dlatego, że kończy mi się już miejsce na dysku (chociaż teoretycznie jeszcze go starcza). Sprawdź w ustawieniach, czy masz wyłączone automatyczne aktualizowanie gier, jeśli kończy Ci się miejsce, to możliwe, że któraś z gier próbuje się zaktualizować (Czasami pobrana aktualizacja nie jest brana pod uwagę przy pokazywanym wolnym miejscu, jeśli nie odpalisz danej gry po aktualizacji) i samo usunięcie cache nie pomoże. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...