Skocz do zawartości

1700zł - flagowiec, bez kompromisów


Recommended Posts

Cześć,

dysponuję budżetem nie przekraczającym 1700zł, telefon kupię na allegro, wyświetlacz do 5,5 cala 4,7 to takie absolutne minimum, chcę androida lub iOS. Smartfona wykorzystuje do internetu, bardzo dużo surfuje po internecie. Grami się nie sugerujcie, bo nie gram w jakieś wymagające, prócz Quizwania. Najważniejszy jest dla mnie aparat, powinien robić fenomenalne zdjęcia, chciałbym czuć, że mam w dłoniach urządzenie premium - więc plastikowce odpadają. Urządzenie powinno mieć bardzo dobrą baterię - cały dzień na LTE.

 

Myślałem nad XPZ3, aczkolwiek słyszałem, że aparat nie grzeszy jakością mimo 20,7 mpix.

Samsung Galaxy Note 4, musiałbym sporo dołożyć, ale myślę, że uzbierałbym tyle pieniędzy. Ponadto zakup planuję w okolicach kwietnia. 

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Xpz3 robi zdjęcia w 8 mpx mimo aparatu 20

HTC One M8 też żadna rewelacja mimo świetnego wykonania

Zobacz LG G3 wersja 32gb z 3gb ramu. Jest plastikowy ale nie jest to tandetny plastik. Jest szczotkowany, przypomina metal. Bardzo dobry aparat z laserowym autofocusem

Może też być Galaxy Note III. Tylna klapka ze skórą. Także bardzo dobre zdjęcia robi

No i Iphone 5s, bo do 6 dużo kasy brakuje. Wykonanie premium, zdjęcia bardzo dobre. Tylko ma te 4 cale, a chcesz 4,7 minimum

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Note 4 ma 5.7 cala wiec troszke wiecej niz chcesz, ale bylby to swietny zakup. Ponadto niezle zdjecia robi wspomniana G3 z laserowym autofokusem i optyczna stabilizacja. A moze Windows Phone? Co powiesz na Lumie 1020? Maly ekran i niezbyt szybki, ale robi dobre zdjecia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem w takiej sytuacji jak Ty, od miesiąca szukam czegoś w tym stylu jak Ty lecz do 2 tysięcy.

 

Moje miesięczne poszukiwania zatrzymują się na Z3 i Galaxy S5, z moich poszukiwań póki co wychodzi na to, że lepiej skusić się na Z3, co o tym myślisz?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Specem nie jestem, ale jeśli zależy ci na wyglądzie premium i płynnym działaniu zastanowiłbym się nad tym modelem http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-moto-x-2nd-gen-czarny.bhtmlto tylko przykładowy sklep może znajdziesz gdzieś indziej taniej. Zdjęcia robione smartfonem możesz obczaić tutaj http://www.gsmchoice.com/en/catalogue/motorola/motox2ndgen/pictures/Motorola-Moto-X-2nd-Gen.html  - czy pro? oceń sam mi by starczyło aż nadto. Bateria może nie szaleje z pojemnością, ale po updacie do lollipopa powinno dobrze. Tu masz pełną recenzje http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/motorola-moto-x-2-gen-recenzja/strona/23175.html?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Również myślałem nad G3 ale ekran drenuje baterie i może nie wytrzymać całego dnia na LTE. Absolutnie nie chcę WP. Aktualnie mam lumie 535 i defakto brakuje mi kilku aplikacji. Motorola odpada w przedbiegach, design mi nie odpowiada.

Gdyby iP 6 kosztował okolo 2tys to wziąłbym go.

 

Aktualnie mysle właśnie nad Z3, G3 albo Note 4. Absolutnie nie wiem który lepszy. Do Xperii jestem zrażony po pierwszej odsłonie Z.

Link to post
Share on other sites

Tylko, że do Nota 4 musiałbym te 5 stówek dołożyć, a to sporo. Jednak po wielu przemyśleniach skreślam Note 4. Muszę wybrać pomiędzy LG G3 a Z3.

Wielu ludzi mi poleca G3, bo nadaje się najbardziej co do moich oczekiwań. Jednakże ja chciałbym telefon, który pozwoli mi bezproblemowo korzystać z internetu przez najbliższe półtorej roku. G3 może mi to zapewnić?

Link to post
Share on other sites

Tylko, że do Nota 4 musiałbym te 5 stówek dołożyć, a to sporo. Jednak po wielu przemyśleniach skreślam Note 4. Muszę wybrać pomiędzy LG G3 a Z3.

Wielu ludzi mi poleca G3, bo nadaje się najbardziej co do moich oczekiwań. Jednakże ja chciałbym telefon, który pozwoli mi bezproblemowo korzystać z internetu przez najbliższe półtorej roku. G3 może mi to zapewnić?

 

Namawiałbym jednak do Z3 - właśnie jestem na etapie szukania ofert, najlepszą opcją będą dla Ciebie testy na youtube, polecam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Gdyby iP 6 kosztował okolo 2tys to wziąłbym go.

 

szukaj, szukaj bo widzialem  juz za 2tys

nie wiem czemu ale jestem przekonany do linii urzadzeń xperia - są eleganckie, ergonomiczne, po prostu dobre, nie kazdemu sie spodoba, fakt

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sensie telefon, który będzie dla mnie lepszy. Fakt, faktem, że każdy flagowiec oferuje tak na prawdę - wszystko. Duuża większość urządzeń topowych pracuje na tym samym procesorze Snapdragon 801 i Adreno 330.

G3 jest świetnym urzadzeniem, stworzonym pod wszelakie multimedia, aczkolwiek zastosowany w nim wyświetlacz ma zdecydowanie za wysoką rozdzielczość, co drenuje baterie. Jednak ten telefon ma świetny aparat.

Z3 jest również super, ma takie same podzespoły co G3, aczkolwiek jej aparat nie jest już taki świetny (a tego wymagam), mimo wielu megapikseli, a bateria ponoć jedna z najlepszych na rynku. Ostatnio słyszałem, że Sony chce zamknąć dział smartfonów.

 

Również bardziej skłaniam się do G3 (wersji 3gb ram/32gb). Dlaczego? Miałem G2 i *****iście mi się z tego telefonu korzystało. Musiałem sprzedać przez inne priorytety.

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

W sensie telefon, który będzie dla mnie lepszy. Fakt, faktem, że każdy flagowiec oferuje tak na prawdę - wszystko. Duuża większość urządzeń topowych pracuje na tym samym procesorze Snapdragon 801 i Adreno 330.

G3 jest świetnym urzadzeniem, stworzonym pod wszelakie multimedia, aczkolwiek zastosowany w nim wyświetlacz ma zdecydowanie za wysoką rozdzielczość, co drenuje baterie. Jednak ten telefon ma świetny aparat.

Z3 jest również super, ma takie same podzespoły co G3, aczkolwiek jej aparat nie jest już taki świetny (a tego wymagam), mimo wielu megapikseli, a bateria ponoć jedna z najlepszych na rynku. Ostatnio słyszałem, że Sony chce zamknąć dział smartfonów.

 

Również bardziej skłaniam się do G3 (wersji 3gb ram/32gb). Dlaczego? Miałem G2 i *****iście mi się z tego telefonu korzystało. Musiałem sprzedać przez inne priorytety.

 

A Samsunga wykluczasz ? S5 ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W przedbiegach, znajoma ma S5 mini - narzeka na niego co chwila, sam miałem przyjemność (a raczej nieprzyjemność) potrzymać go w dłoniach przez jakieś paredziesiat minut. Wszystko klatkowało. Mógłbym opisać, że korzystanie z tego telefonu to jak jazda samochodem z niesprawną skrzynią biegów. :D

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

W przedbiegach, znajoma ma S5 mini - narzeka na niego co chwila, sam miałem przyjemność (a raczej nieprzyjemność) potrzymać go w dłoniach przez jakieś paredziesiat minut. Wszystko klatkowało. Mógłbym opisać, że korzystanie z tego telefonu to jak jazda samochodem z niesprawną skrzynią biegów. :D

 

Cenna informacja, przyda się :D

 

A cokolwiek od Apple odpada ?

 

Ja rozważam również 5s ale ten ekran za mały jak dla mnie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cokolwiek od Apple nie, 4 cale to zdecydowanie za mało dla moich paluchów. Jedynie co wchodzi w gre to iPhone 6, ale nówka, ale to za drogo. :/

 

U mnie podobnie sprawa wygląda, nie korzystałem NIGDY dłużej niż 5 minut ostatnio w sklepie ale wrażenie sprawia ciekawe, bardzo płynny system tylko te ceny :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...