Skocz do zawartości

co sadzicie o tych 2 lapkach??


Recommended Posts

Cześć, sam wybierałem b. długo laptopa, też myślałem o HP dv5 i Lenovo y530 (model dokładnie jak w 4 linku). Wybrałem Lenovo, przekonały mnie opinie internautów oraz wady HP:

-słaba dosyć bateria

-strasznie się nagrzewa i podobno nie jest zbyt cichy

Ja odbieram Lenovo mojego w poniedziałek, napiszę w tym temacie jak mi na nim działa wszystko oraz przetestuję parę gierek (w tym Crysisa). Podobno cichusieńki, super bateria i się nie grzeje. Ergonomia duży +

Link to post
Share on other sites

Czy nie potrzebujesz czasem do pracy w tym programie wysokiej rozdzielczości matrycy? Bo z 4 lapków ktore wymieniles trzy mają jedynie 1280x800, a Acer ma FullHD, ale to typowy laptop dla gracza.

Poszukaj 15-calowego notka z 1650x1080 i niezintegrowana kartą graficzną, sprzet dobrej firmy, solidny i bez zbędnych bajerów. Powinienes sie zmiescic w kwocie jaka dysponujesz.

Link to post
Share on other sites

hmma mogłbys coś polecic?? a co myslisz o tym lapku hp? czytalem opinie ze paviliony sie grzeja, ale czy tak nie ma prawie wiekszosc laptopow :)) a wydaje mi sie ze konfiguracja w tym sprzecie jest optymalna w stosunku do ceny szczerze nie znalazlem nic lepszego za te pieniadze?!

Link to post
Share on other sites

hmma mogłbys coś polecic?? a co myslisz o tym lapku hp? czytalem opinie ze paviliony sie grzeja, ale czy tak nie ma prawie wiekszosc laptopow :)) a wydaje mi sie ze konfiguracja w tym sprzecie jest optymalna w stosunku do ceny szczerze nie znalazlem nic lepszego za te pieniadze?!

Ten Pavilion jest OK, ma swoje wady, ale każdy laptop ma :D Jeśli nie przeszkadza Ci niska rozdzielczość matrycy 1280x800 to mozesz spokojnie brać ten model.
Link to post
Share on other sites

Teraz w komputerach przenośnych jest to bardzo wskazane. Tym bardziej, że różnica w cenie nie jest aż taka diametralna. Lepiej dołożyć niż potem żałować, że "komputer się muli".

Link to post
Share on other sites

hmm lepiej kupic core 2 duo czy dual core bedzie wystarczajacy?? bardzo prosze o jakies sugestie bo mam kurcze dylematy czytalem ze dual core wcale nie jest gorszy od core 2 duo znowu zaprzyjazniony informatyk mi natlukl ze nie warto w dual core inwestowac?!?! z gory dziex za pomoc

Link to post
Share on other sites

Jak są fundusze to oczywiście Core 2 Duo, jak ich nie ma to Dual Core.

 

Sam mam Dual Core'a T3200, kolega ma C2D T9400 i widać znaczną różnicę na korzyść C2D.

 

Są. Da się znaleźć jeszcze jakiegoś Celerona :lol:

To już jest chamstwo, żeby w dzisiejszych czasach sprzedawać Celerony 1 rdzeniowe do notków.
Link to post
Share on other sites

To już jest chamstwo, żeby w dzisiejszych czasach sprzedawać Celerony 1 rdzeniowe do notków.

Czemu chamstwo. Jak ktoś potrzebuje lapaka tylko do netu i komunikatorów i do prostych prac biurowych to jak najbardziej bym celka polecił oczywiście na XP. Jasne że to nie jest żaden przyszłościowy sprzęnt bo za 3 lata to będzie za słaby. Ale podstawową zaletą tych konstrukcją jest to że są tanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...