Skocz do zawartości

Recommended Posts

@BuryZenek bardzo się cieszę, że nasza 3mk Solid spotkała się z Twoim zadowoleniem, to maga info :) A proszę napisz na jakim urządzeniu jej używałeś? :)

 

@eVerest przykro mi, że w Twoim przypadku wybór 3mk Solid się nie sprawdził. Proszę odezwij się do mnie na [email protected], napisz co było nie tak. Bardzo chciałabym to wyjaśnić :) 

 

Trzymka, Paulina z 3mk

Link to post
Share on other sites

@3mk

 

Bardzo się tłuścił ekran,mimo wszystko rysy powstawały.

 

Już bezproblemowo znajdziemy interesujący nas szkiełko na nasz telefon. Nie widzę korzyści kupowania folii solid za 25 zł.

Do folii solid czy nawet rock już nie wrócę.

Link to post
Share on other sites

@3mkpl

 

Witam,

nie chcę obić tu offtopu, ale używałem tej folii na samsungu galaxy note 2. 
Chodzi mi o wersję solid. Moim zdaniem rewelacja. Po odklejeniu ekran wyglądał jak nowy, nie mam zastrzeżeń. Kupiłem ją za 15 zł bodajże 2 sztuki, albo 3.

Wiadomo, że ekran był tłusty ( w sensie na folii), ale to jest normalne jak używasz telefonu. Trochę spirytusu i wszystko lśniło :)

Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić Nillkin Amazing H+ a do tego slim armor spigen. 

 

Miałem folie 3MK Classic, solid i rock. Każda prędzej czy później łapie mnóstwo rys. Dodatkowo strasznie widać na nich smugi i tłuste plamy, które ciężko usunąć. Na szkle jest warstwa oleofobowa. Tak jak na GG. Ułatwia to czyszczenie ekranu i jakoś dłużej pozostaje czysty. Już nie wrócę do folii, wolę zapłacić raz kilka zł więcej i mieć przyjemność korzystania z telefonu.

 

A co do ochrony to normalne, że po zdjęciu folii ekran będzie bez rys. Chyba, że uszkodzimy ją na wylot. 

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem LG G3 wersja 2GB/16GB  stan idealny (miałem możliwość kupienia wersji 3GB/32GB jednakże była o wiele gorszym stanie więc zrezygnowałem)

Posiadam razem z telefonem orginalne etui od LG (te z okienkem na wyświetlacz)

Niestety nie posiadam ochony na wyświetlacz

Czytając wasze komentarze zdecygowałem się na szkło hartowane (Nillkin Amazing H+)

I tutaj mam do was pytanie, któe zakupić?

1)http://allegro.pl/nillkin-amazing-9h-h-szklo-folia-lg-g3-d850-d855-i5188938150.html

2)http://allegro.pl/nillkin-ochronne-szklo-hartowane-lg-g3-amazing-h-i5019223016.html

 

A może jakieś inne szkło? (chcę aby dobrze chronił ekran, bo nie zamierzam wymieniać wyświetlacza i płakać przy naprawie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...