Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • mój budżet :1000-1100

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : internet

nówka czy używka : używany

preferowany rozmiar wyświetlacza : 5+

preferowany system mobilny :android

do czego będę używać urządzenia :zdjęcia, muzyka, spontaniczne granie, internet

moje najważniejsze wymagania :robienie zdjęć jak i ogólne użytkowanie 

 

Witam

Chciałbym kupić dobrego smartfona do kwoty 1100zł

Zastanawiałem się nad flagowcami LG (szczególnie LG G3 jak i jego poprzednika G2)

Co sądzicie o nich?

Może macie swoje, odmienne propozycję?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Obydwa są bardzo dobre. Na minus G2 to brak wejścia na kartę sd. Innych nie zauważyłem póki co. Nadrabia to G3. Ma znowu troszkę gorszą czerń z po porownaniach ale nie jest to żadej wielki minus :)

Jeśli chcesz smartfona na dłużej to G3 bo tej pamięci w G2 ubywa dosyć szybko bo jest tylko do dyspozycji 10,5 gb

Aparaty obydwa bardzo dobre

Powinien też mieć dłuższe wsparcie. Na Lollipopa do G2 czekam, czekam i się doczekać nie moge, a G3 dostał jako pierwszy po Nexusach i Motorolach z czystym Androidem

Z innych propozycji to HTC One E8 :)

Meizu Mx4

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

G2 trzeszczy :D obudowa nie jest do końca idealna. Ktoś nierozsądny wrzucił gniazdo jack po złej stronie urządzenia. Nie czyszczenie gniazda Jack połączone z jego częstym użytkowaniem prowadzi do rozginania styków. Potem łączy jak chce.

Audio jest dobrej jakości jak na komórkę ale ma wady. Ukryte poprzez obcięcie mocy na wyjściu.

 

Tak po za tym bardzo fajny telefon. Mam go już prawie 2 lata. Nie zawiesza się. Bateria wytrzymuje użytkowanie. Brak slotu na kartę można uznać za wadę jeżeli zamierzasz mieć jakieś gry na telefonie czy obszerną kolekcje zdjęć. Nie wspominając o muzyce. Kompresja Flac odpada na pewno.

Dodatkową pamięć oczywiście możesz podłączyć przez USB do każdego telefonu ale nie jest to do końca wygodne rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Widzę po waszych komentarzach, że jest wiele interesujących smartfonów w tym przedziale cenowym.

Jak jak sądziłem, wybiorę LG G3 (jakoś lubię tą firmę, nigdy mnie nie zawiodła)

Mam do Was pytanie:

1)Jak zabezpieczyć telefon (tz. jaką zakupić folię oraz etui)

2)Co z baterią? (kupić dodatkową baterię czy też powerbank)

Z góry dzięki za poświęcony czas

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak. Ja mam S4 i G2 i folii nie mam. Rys jak narazie nie mam

W żadnym telefonie nie miałem folii bo smartfony staralem się kupować z Gorilla Glass no i dbam.

Tata w swoim G2 ma folię Mk3 bo pracuje w miejscu gdzie jest narażony dosyć mocno na uszkodzenia. Wrażenie z użytkowania jest znacznie lepsze bez folui. W pracy używa etui typu wsuwka.

Co do etui to mam w obydwu najcieńsze przezroczyste żeby nie powiększać ale to juz jest kwestia gustu :)

 

Link to post
Share on other sites

Ja nie mam folii na G2. Nie noszę go razem z kluczami itd. Rysy są oczywiście ale słabo widoczne.

Dużym plusem na rzecz dodatkowych środków ochronnych mających w nazwie często "explosion proof" jest powłoka olejofobiczna. Przez to jest ekran się nie palcuje :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...