Skocz do zawartości

Grafika do i5 4570 za ~1000 zł


Recommended Posts

Cześć,

jak duża liczba osób planuję ulepszyć troszkę swojego PCta przed Wiedźminem 3 i (niekoniecznie) GTA V. Jaką grafikę polecacie do takiego zestawu:

  • Intel Core i5 4570 @3,2 Ghz
  • 8 GB GOODRAM 1600 Mhz
  • Gigabyte B85M-D3H
  • Zasilacz OCZ CoreXStream 500W
  • Palit GTX650 Ti Boost
  • SSD Crucial MX100 128 GB

 

Czy taki dżiforsik będzie odpowiedni do tego procka?

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-960-gaming-2gb-gddr5-hdmi-dvi-i-3xdp-gtx-960-gaming-2g-706592/

Czy może lepiej zainwestować w coś innego?Niepokoi mnie 2GB ramu i szyna 128 :/  Dodam, że budżet to około 1000 zł i raczej ze stajni nVidia.

Wiem, że za tą cenę dostanę 300x bardziej wydajnego radka, ale temat nie o tym, skupmy się na Geforceach :)

Rozgrywka w 16K mnie nie interesuje i interesować przez kilka lat nie będzie, zostajemy przy starym poczciwym FullHD :)

PS: Zajmuję się też tworzeniem grafiki w Photoshopie, ale do tego zupełnie wystarcza mi obecna 650-tka.

Pozdrawiam, George.

Edytowane przez george1317
Link to post
Share on other sites
Czy taki dżiforsik będzie odpowiedni do tego procka? http://www.morele.ne...ming-2g-706592/

absolutnie nie to niewypał od nv 

 

Wiem, że za tą cenę dostanę 300x

nie było jeszcze premiery 

szukaj gtx 770 

ale w tej cenie dostał byś  r9 290 

Edytowane przez wojciechpiwo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie było jeszcze premiery 

chodziło mi o 300-krotność, a nie model :)

Jak mówię- do radeonów kompletnie nie mam zaufania a używanych też nie chcę brać. 

Wiadomo coś może o premierze następnej serii geforceów? (w tym przedziale cenowym)

Bo ewentualnie do maja się mogę wstrzymać. Jest szansa, że 970 stanieją do tego czasu?

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak mówię- do radeonów kompletnie nie mam zaufania a używanych też nie chcę brać. 

ja od zawsze posiadałem nv  około 20lat ale jakiś rok temu przesiadłem się na radeona i powiem szczerze nie żałuję 

raz że taniej a wydajność ta sam mowa tutaj o 280x vs 770

 

Bo ewentualnie do maja się mogę wstrzymać. Jest szansa, że 970 stanieją do tego czasu?

raczej nie nowe radki wyjdą w połowie roku po tym może być coś taniej 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...