Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Czarny pasek po prawej stronie ekranu.

Czarny Pasek Ekran

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mnscsgo

mnscsgo
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 10:01

Witam,

Otóż kiedy podłączyłem ponownie mój monitor do komputera na srodku ekranu pojawil się napisal "Auto Adjust" kiedy próbowałem go naprawic, zawsze naprawialem go przyciskajac przycisk "MENU" w monitorze.Kiedy już go nacisnąłem po prawej stronie pojawil się czarny pasek. Ten pasek nie blokuje żadnych aplikacji tylko gdyby je chowal pod czarnym paskiem.Czyli wygląda to jakby ekran się przesunął.

Z góry dziękuje. :)

Auto Adjust- Automatyczne Dopasowanie.

Chcialbym równiez dodac ze jak naciskam przycisk na moniotrze to pisze auto adjust i wtedy mi dopasowuje ekran do monitoru niestety zle dopasowuje.

• 0

#2 Ganster

Ganster
  • Nałogowiec

• 1601 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 10:50

To wyłącz tą opcję i powinno pomóc.
  • 0

Intel Core i5-3570K (4,8Ghz), Crucial Ballistix Tactical DDR3-1600 - (1866 OC), 

Palit GeForce GTX 1070 GameRock 8GB GDDR5, MSI Z77A-G43 Intel Z77, Dysk Seagate 1TB, Thermalright HR-02 - Macho 120, Thermaltake Smart SE Modular 630W

#3 mnscsgo

mnscsgo
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 11:48

Ona jest wylaczona,tylko jak przytrzymam przycisk "S" to wlacza sie Auto Adjust i on ustawia moj ekran,niestety w zlym miejscu.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Czarny, Pasek, Ekran

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych