Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem ~200 zł


Recommended Posts

Budżet : ~200

Czego potrzebujesz? : słuchawki nauszne + mikrofon

Przeznaczenie : głównie gry CS go/BF4 oraz troche muzyki

Źródło : PC, zintegrowana karta dźwiękowa
Oczekiwania 
: dobre pozycjonowanie

 

Słuchawki będą głównie służyły do gry w Csa oraz BF4, okazjonalnie do słuchania muzyki. Zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się superluxy ze względu na stosunek ceny do jakości. Na początku byłem nastawiony na 681 evo, ale podobno nie najlepiej sprawdzają się w grach. Druga opcja to 668, ale kompletnie odrzuca mnie ich wygląd. Najbardziej spodobał mi się model HMC 631, ze względu na wbudowany mikro, wygląd oraz niezłe opinie. Jaki będzie najlepszy wybór mając na uwadze to że posiadam zintegrowana kartę dźwiękową ? Warto kupić HMC 631 nie posiadając oddzielnej karty dźwiekowej ?

Link to post
Share on other sites

Zawsze warto, choć nie pokażą pełnej klasy na integrze, jak i zerknij jeszcze na creative aurvana live! I do nich np. Zalman mic-1.

 

HMC631 na integrze się tylko zmarnują, nie warto ich kupować, jeśli nie masz zamiaru kupować w przyszłości karty. 

 

Kupowanie oczami nie ma sensu, jeśli podstawą ma być jakość dźwięku, no chyba, że ktoś głównie na słuchawki patrzy.

 

Superlux HD681B powinny spokojnie dać radę z integry.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za komentarze i opinie. Niestety już po promocji, tak bym pewnie je wziął, 350 zł to jak dla mnie za słuchawki to trochę zbyt dużo. Oczywiście zgadzam się że słuchawki mają przede wszystkim dobrze grać i na to głównie zwracam uwagę, ale jeśli do tego dobrze wyglądają to jest to dla mnie duży plus. Prawdopodobnie zdecyduje się na HMC631, a w przyszłości zakupie dodatkowo kartę. Jeszcze mam pytanie, jaka karta dobra by była do tych słuchawek ? Żeby różnica w porównaniu z integrą była zauważalna, a cena niezbyt wysoka. Jeszcze kusi mnie evo. Dałyby rade na integrze ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...