Skocz do zawartości

Recommended Posts

Właśnie chodzi mi o to żeby nie było Androida.Pracowałem na Andku 3 lata na 3 urządzeniach z górnej półki i wiem jak działa.Wole urządzenie z ios jak napisałem tylko te dwa modele mnie interesują.


A co do ekranu to uważam że nawet te 4.7 które dotąd miałem jest za duże.


Wiec nie ma mowy o 5 w ogóle.

Link to post
Share on other sites

Jak możesz komuś polecać G3s, który jest średniakiem z androidem skoro autor chce Iphona i to 5s albo 6. Trochę rozumu

I co do mniejszych ekraników. Każdy kupuje to co mu odpowiada. Większość moich znajomych co ma apple twierdzi, że nie chciałoby nosić ponad 5 cegłówki w kieszeni i że taki rozmiar jest dla nich optymalny. Więc jest to kwestia indywidualna

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

podobne, różnice między 5s a 6 nie są duże, jednak warto rozważyć zakup iphone 5s ale z 32GB pamięci bo jednak 16 to jest trochę mało, sam miałem 5c 16GB i szybko zmieniałem na 5 ale z pamięcia 32GB, ogólnie to lepiej pojechać do ispotu lub innego sklepu i wziąć oby dwa w ręce i porównać który był by lepszy dla Ciebie.

Link to post
Share on other sites

SPoko tak zrobie chociaż nadal cięzko mi się rozstać z Ipadem.No cóż ale lepiej mieć coś chyba czego się używa.


a jeśli chodzi o pamięć to na moim s3 zużywałem tylko 3GB i niepotrzebne było mi więcej. nawet 10 mogli by robić.Jak bedę potrzebować dodatkowa pamieć to kupie sobie Dysk NAS.

Edytowane przez Melocrafty
Link to post
Share on other sites

No właśnie Apple zje... Ten design w 6, a jeśli chodzi o ekran to sam nie wiem telefonu używam głownie do dzwonienia,pisania słuchania muzyki i internetu.W gry raczej nie gram może raz na jakiś czas.Zal mi trochę możliwości personalizacji jak to bywa w Andku ale nie chce już androida, przynajmniej na jakiś czas.Jesli miałbym brać 6 to i tak się nie zmieszczę w przedziale cenowym bo mam 2k max 2.1

Edytowane przez Melocrafty
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...