Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki do gier 330zł

słuchawki do gier game headset headphones 330zł 330 do gier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 robdidit

robdidit
  • Amator

• 31 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 18:39

Witam,

wiem że wiele tematów było ale większość jest zamykanych, więc zamiast się podpinać napisze swój temat.

Więc tak

-karta zintegrowana, płytka z77a-gd55 (dźwięk realtek alc-892)

-kwota 330zł

-nie musi być wbudowanego mikrofonu

-główna gra cs go

-najważniejsze to efekt przestrzennego dźwięku, żeby było słychać skąd dobiegają dźwięki

Myślałem nad hyperX cloud lub cloud2, gdyż są w promocji na morelach. Jednak nie wiem czy np wybór słuchawek "nie gamingowych" nie byłby lepszy np takstar hd6000 lub czegoś innego. Promocja na hyperx konczy się dziś więc liczę na szybkie i pomocne odpowiedzi.

Czekam na wasze sugestię.

PS. wiem, że nie poleca się tutaj słuchawek gamingowych dlatego pytam czy lepiej brać inne czy hyperx.

Użytkownik robdidit edytował ten post 15 marzec 2015 - 18:40

• 0

#2 yozone

yozone
  • Gaduła

• 271 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 20:51

HyperX to nie typowo gamingowe słuchawki, są to rebrandy Takstarów Pro 80 więc nt. dźwięku nic więcej nie trzeba mówić. Oczywiście weź wersję 1, druga ma jakiś gó*niany układ na USB o wartości nie większej niż 4pak ulubionego browara. Integra zagra jak nie podobnie to nawet lepiej, a zawsze możesz kupić osobną kartę dającą znacznie lepsze efekty, a w przypadku wersji USB nie masz takiej możliwości.
Pozycjonowanie zależy w dużej mierze od karty dźwiękowej, więc rozważ kupno lepszego układu. Słuchawki same nie zagrają.
  • 0

Taka tam opinia o Krakenach:

"słuchawki są mega super się nimi słucha muzyki a co dopiero gra, jedynie co mnie ciekawi to dlaczego nie świecą choć w mail'u było napisane że świecą :( ?"

Współczuję, kolega przecież nie ma oświetlenia w pokoju i musi grać po ciemku :cry:

#3 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4289 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 20:54

Bez dwóch zdań HyperX, mnogość akcesoriów i jakość wykonania za te pieniądze to okazja.

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

#4 robdidit

robdidit
  • Autor tematu
  • Amator

• 31 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 22:56

Zakupione hyperx cloud te zwykłe :D różnice odkładam i dozbieram teraz do karty dźwiękowej.

Tylko ile potrzebuję na taką kartę?

• 0

#5 SKOME

SKOME
  • Trust me, I'm an Engineer

• 664 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 23:19

Ustal sam budżet. Można kupić kartę za 100zł, a można też za 1000zł.

• 0

#6 robdidit

robdidit
  • Autor tematu
  • Amator

• 31 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 23:26

no myślę 150 to max by było

• 0

#7 SKOME

SKOME
  • Trust me, I'm an Engineer

• 664 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 23:40

No to z nowych zostaje tylko xonar dg/dgx.
  • 0

#8 robdidit

robdidit
  • Autor tematu
  • Amator

• 31 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 11:55

chyba muszę odświeżyć temat ... morele prawdopodobnie wycofa moje zamówienie na cloudy, gdyż "wyczerpały się zapasy"  :/

więc zwykłe cloudy bez promo 330 opłaca się nadal brać czy lepiej coś innego w takiej sytuacji?

• 0

#9 KomaNdoRamBoo

KomaNdoRamBoo
  • Raper

• 1328 postów
  • Miejscowość:Łazarz
  • 3DMark 06:over 9000

Napisano 17 marzec 2015 - 12:18

Hmc631, ale też przydałaby się jakaś dźwiękówka.
  • 0

#10 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7543 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 17 marzec 2015 - 17:00

więc zwykłe cloudy bez promo 330 opłaca się nadal brać czy lepiej coś innego w takiej sytuacji?

Osobiście wołałbym wybrać inną opcję Superlux 668B oraz X-Fi z allegro albo np. Takstar TS-671 tylko nie wiem, jak tu będzie wyglądać napędzie przez X-FI.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, do gier, game, headset, headphones, 330zł, 330, zł, do, gier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych