Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

wiem że wiele tematów było ale większość jest zamykanych, więc zamiast się podpinać napisze swój temat.

Więc tak

-karta zintegrowana, płytka z77a-gd55 (dźwięk realtek alc-892)

-kwota 330zł

-nie musi być wbudowanego mikrofonu

-główna gra cs go

-najważniejsze to efekt przestrzennego dźwięku, żeby było słychać skąd dobiegają dźwięki

 

Myślałem nad hyperX cloud lub cloud2, gdyż są w promocji na morelach. Jednak nie wiem czy np wybór słuchawek "nie gamingowych" nie byłby lepszy np takstar hd6000 lub czegoś innego. Promocja na hyperx konczy się dziś więc liczę na szybkie i pomocne odpowiedzi.

 

Czekam na wasze sugestię.

 

PS. wiem, że nie poleca się tutaj słuchawek gamingowych dlatego pytam czy lepiej brać inne czy hyperx.

Edytowane przez robdidit
Link to post
Share on other sites

HyperX to nie typowo gamingowe słuchawki, są to rebrandy Takstarów Pro 80 więc nt. dźwięku nic więcej nie trzeba mówić. Oczywiście weź wersję 1, druga ma jakiś gó*niany układ na USB o wartości nie większej niż 4pak ulubionego browara. Integra zagra jak nie podobnie to nawet lepiej, a zawsze możesz kupić osobną kartę dającą znacznie lepsze efekty, a w przypadku wersji USB nie masz takiej możliwości.

Pozycjonowanie zależy w dużej mierze od karty dźwiękowej, więc rozważ kupno lepszego układu. Słuchawki same nie zagrają.

Link to post
Share on other sites

 

 

więc zwykłe cloudy bez promo 330 opłaca się nadal brać czy lepiej coś innego w takiej sytuacji?

Osobiście wołałbym wybrać inną opcję Superlux 668B oraz X-Fi z allegro albo np. Takstar TS-671 tylko nie wiem, jak tu będzie wyglądać napędzie przez X-FI.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...