Skocz do zawartości

Kierownica DFGT - nowa, kładzie się w prawo chwilę po kalibracji


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Lukson,

Recommended Posts

Nowa kierownica, dwa dni jeżdżona a dzisiaj kilkanaście obrotów po kalibracji i kładzie się na prawą stronę ok 45 stopni.

 

- co może być tego przyczyną?

 

Przy okazji wielki + dla Logitecha za brak programowego wywołania kalibracji urządzenia, off/ on USB żeby skalibrować... mistrzostwo. A jak bym był zmuszony na tył obudowy ją wpinać to tylko nurkowanie i wyginanie się pod biurkiem zostaje!? ale nie o tym...

 

Nie wiem czy ten defekt ustaje, zatrzymuje się na iluś stopniach odchyłu od środka czy po bliżej nieokreślonym czasie zakreśliła by sobie radośnie 360 bo do tego nie doszedłem. Granica mojej irytacji to te ok. 45 stopni.

 

Tyle wyłapałem na szybko:

Witam dzisaj kupiłem nową kierownicę Logitecha ale mam problem krzywo się kalibruję gdzieś 30stopni w prawo bardzo proszę o pomoc nie chcę aby 499zl poszło w błoto

Oddać na gwarancję. Sam nic nie zrobisz.

 

Ufam, że zaglądają tu osoby znające się w tej materii i podpowiedzą czy wyjście wysłania na gwarancję to jedyne jakie mi zostało.

Może czegoś nie ogarnąłem, może da się to skontrować programowo, może jakieś magiczne narzędzie do kalibracji się instaluje, sterowniki od NASA, cokolwiek co ją postawi do pionu... i tak utrzyma.

Wolę się upewnić, większy problem będzie jak odeślę do sklepu/ serwisu i powiedzą że: "przecież działa" :)

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...