Skocz do zawartości

Wymiana gwarancyjna Asus 670


Recommended Posts

Witam miesiąc temu padła mi karta graficzna ASUS 670.

Karta nie będzie naprawiana, prawdopodobnie dostanę nową w drodze wymiany gwarancyjnej. Jaka kartę powinni mi zaoferować ? bo już raczej 670 nie ma. (760,770,970 ???) za swoją dałem 1600 zł.

mój sprzęt

 

procek i7 4770K

płyta MSI z87 gd65

ram 8 giga .

 

Link to post
Share on other sites

Na mój gust 760. 770 to tak na prawdę podkręcony 680 z nową nazwą, także o nim raczej zapomnij bo na wyższy model raczej nie wymienią. Czasami może to być karta aktualnie w cenie w jakiej kupowałeś tą 670kę ale tutaj to rzadko się zdarza i zabezpieczają się przed tym zapisami w warunkach gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Tak to prawda, tylko tutaj różnica jest dość niewielka i jeśli miał kartę o zegarach referencyjnych, to spokojnie znajdą niereferencyjną 760kę o podobnych osiągach a nawet jeśli nie, to ta opcja i tak jest bardziej prawdopodobna niż 770ka. W sumie po głębszym zastanowieniu jeszcze bardzie obstawiałbym, że dostanie coś z maxwelli i będzie to 960ka.

http://tpucdn.com/reviews/Gigabyte/GTX_960_G1_Gaming/images/perfrel_1920.gif

Link to post
Share on other sites

Zależy od zapisów w karcie gwarancyjnej. Niektórzy się zabezpieczają zapisem że wymiana jest na kartę, o tej samej/zbliżonej wydajności. Jeśli tego typu zapis był, to po ptokach.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Jakie 760? Jakie 960? Za 1600 zł dostajesz GTX 970!

Ubiegaj się o zwrot pieniędzy.

 

E:

A jeśli napotkasz jakieś problemy, to jak wyżej napisał PatrykT - rzecznik praw konsumenta. Sklepy się go boją ;)

Edytowane przez Makkk
Link to post
Share on other sites

nawet jak gdzies jest napisane

 

"uprawniony z gwarancji ma prawo do wymiany na taki sam towar nowy wolny od wad lub inny towar nowy, wolny od wad o podobnych bądź lepszych parametrach technicznych, tego samego bądź innego producenta,"

 

Wymieniaj na GTX 970 lub zwrot 1600 zł. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o zwrot pieniędzy. Nie wiem w jakim sklepie kupowałeś, ale u Agito to wygląda w ten sposób, że przysyłają ci skorygowaną fakturę, którą trzeba potwierdzić. Po potwierdzeniu musisz podać nr konta bankowego (jedyna opcja) i wyślą ci w ciągu 7 dni roboczych, choć ja czekałem tylko 2 dni.

Link to post
Share on other sites

narazie nic nie wiem sprzedawca nie odpowiada. wcześniej mi mówił że taką karte jak oni dostaną to mi odeślą. Tak to zabrzmiało jak bym nie miał wyboru

I już dajesz się wrobić. Jak Ci powie jaka to karta i nie będzie to karta o wartości 1600 zł na dzień dzisiejszy, to powiedz, że nie zgadzasz się na takie warunki.

To oni sprzedali Ci produkt, który musiał mieć ukrytą wadę i przestał działać, więc niech Ci to teraz zrekompensują. Trochę jaj trzeba mieć! :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...