Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Tak jak w temacie chciałem się dowiedzieć coś o iphone'ach.Chodzi mi głownie o wypowiedzi ludzi którzy mieli doświadczenie z nimi chociaż każda odpowiedź będzie mile widziana.

 

Ogólnie sytuacja wygląda następując:posiadam nowego miesięcznego Ipad'a Air 2 Wi-fi 16Gb.Kupiłem go z myślą o oglądaniu filmów i przeglądaniu netu ale w rzeczywistości wyszło trochę inaczej.Oczywiście nie mam nic do zarzucenia mu pod tymi możliwościami.Wygodnie przegląda się strony i ogląda filmy lecz nie robie tego często 1h dziennie.Zamierzam go sprzedać i kupić iphone'a gdyż z telefonu korzystam trochę więcej a ipada moge kupić sobie póżniej jak potanieje.Jest również opcja żeby nie sprzedawać Ipada i po prostu dokupić Iphona tylko że taniej.Obecnie posiadam rocznego SGS3 i szczerze mówiąc Android nie przypadł mi do gustu jeśli chodzi o działanie.Jeśli chodzi o personalizacje to jest jak najbardziej na plus lecz tego nie potrzebuje.

 

Wolałbym zostać przy tej drugiej opcji gdyż troche szkoda mi Ipada(przyzwyczaiłem się do niego) ale co ma być to będzie.Interesują mnie następujące modele: 4s,5,5c,5s i 6 (6 plus jest już dla mnie za duży).Bardzo by mi pomogło jakby ktoś doradził.Jeśli chodzi o fundusze to 700-900 zł max (bez sprzedaży Ipada)

Link to post
Share on other sites

Można trafić na nowego iP4 za 900 zł - w promocji. Ale za 900 zł pozostają Ci tylko używane - iP5 używaną, pewną może ci się uda trafić, choć łatwe nie będzie. Iphone'y bardzo dobrze trzymają ceny

Link to post
Share on other sites

Ja swojego iPhona 5 w stanie 4/6 kupiłem za 500 zł z pełnym zestawem, bez simlocka. Za 700 zł idzie znaleźć iPhona 5 nie z czarnej listy. Pamiętaj, że zdjęcie simlocka to średnio 100 zł, a odblokowanie telefonu z czarnej listy to koszt ponad 200 złotych, a zwykle takie telefony są sprzedawane bez zestawu.

Link to post
Share on other sites

Najbardziej zależy mi na 5s nawet nie na 6.Znalazłem wiele ofert z blokadą iCloud i nie wiem czy da się to ominąć.Oglądałem dużo poradników i wychodzi że niby można tylko nie wiem czy warto ryzykować zakup.

Edytowane przez Melocrafty
Link to post
Share on other sites

Nie warto bawić sie w takie rzeczy, jak chcesz iPhone to albo pewna używka albo nowy, sam wcześniej miałem iPhone 4s pózniej 5c a teraz zwykłą 5 ale z większą pamięcią, i tak szczerze to nie kupiłbym używanego, za duże ryzyko umoczenia kasy a kasa jest spora.

Link to post
Share on other sites

To co polecacie mogę wziąć takiego z sim i później zdjąć, czy kupić takiego z icloud i dać do zdjęcia,czy poszukać tylko z uszkodzonym lcd i wymienić czy może jednak poszukać iphona 5 chociaż bardzo zależy mi na touch id .Jakie są wasze propozycje?

Link to post
Share on other sites

No budżet tak jak pisałem 700/900 max ,cały czas szukam.Znalazłem ofertę na olx z simlockiem vodafon za 650 tylko nie mam pewności czy to fake czy nie.Postaram sie dowiedzieć.Dzięki za rady wszystkim.


co powiecie o tym:

http://allegro.pl/iphone-5s-16-gb-space-grey-sprawny-rozbita-szybk-i5172403091.html


Chciałbym wznowić temat!!!

 

Zdecydowałem się jednak na sprzedaż Ipada.Powinno się udać sprzedać w granicach 1500-1700.Możemy założyć że mój budżet wynosi 2k.Teraz pytanie brzmi kupić 5s czy dorobić albo poszukać tańszej 6.Obstawiam że dużo się nie różnią chodzi tu głównie o wygląd i ekran.Co polecicie?

Link to post
Share on other sites

iPhone 6 ma też lepszy procesor, ale różnica dostrzegalna będzie w grach, ale nie jakaś kolosalna. Oba modele posiadają procesory 64-bitowe. Jedynie 5, 5c i wcześniejsze posiadają procesory 32-bitowe.

Ekrany to oczywiście Retina IPS, iPhone 6 ma 4,7 cala, a iPhone 5s tylko 4.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...