Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

mam internet Toya 60 Mb i router jw. Z wifi korzysta około 5 laptopów, 3 smartfony i PS4 (często jednocześnie). 

Problem jest taki że dość często zawiesza się wifi i pomaga tylko restart routera. Zainstalowałem software Gorgoyle, ale niewiele to pomogło.

I tu moja prośba o polecenie mi jakiegoś routera który nie będzie stwarzał takich problemów w granicach 300-400zł.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A co ma Archer C5, w stosunku do jego routera co pozwoli uzyskać lepsze wyniki - bo jedyne co od razu widzę to 5GHz i ac, a nie wspomniał, czy te laptopy i smartfony będą to obsługiwać, no i ewentualnie procesor wydajniejszy?

Link to post
Share on other sites

Dzięki coogar, chce wymienić TP Linka, bo już irytuje mnie konieczność resetowania routera przed każdym odpaleniem gry, żeby się przypadkiem nie zwiesił. Potrzebuje stabilnego urządzenia o którym będę mógł "zapomnieć".

A co sądzicie o Asusie RT-N18U? 

Link to post
Share on other sites
A o co autor wątku pytał? O stabilny router w określonej cenie. Widzisz jeszcze jakieś wymagania? W mojej opinii C5 to optymalny wybór w tej cenie.

Nie neguję Twojego wyboru - sam bym wskazał ten model w tej sytuacji, jedynie się zastanawiam, czy problemy z ciągłym zawieszaniem się jego obecnego routera to generalnie wada tego modelu (szczególnie, że może nie "wyrabiać się" przy 9 urządzeniach na raz) i dlatego potrzebuje jakiegoś wydajniejszego, czy też to po prostu jakieś uszkodzenie danego egzemplarza - tylko tyle.

Szczególnie, że znam parę osób, które mają 1043ND i po zmianie na alternatywne oprogramowanie nie narzekają na stabilność jego pracy - ale one maj max 3 urządzenia na raz korzystające z Wi-Fi.

Edytowane przez Franz
Link to post
Share on other sites

Dzięki coogar, chce wymienić TP Linka, bo już irytuje mnie konieczność resetowania routera przed każdym odpaleniem gry, żeby się przypadkiem nie zwiesił. Potrzebuje stabilnego urządzenia o którym będę mógł "zapomnieć".

A co sądzicie o Asusie RT-N18U? 

Śmiało możesz kupować , mam taki router i spisuje się bez zarzutów . Korzystam z podobnej ilości urządzeń i działają bez problemowo a w niektórych momentach jest ich znacznie więcej .

Link to post
Share on other sites

Śmiało możesz kupować , mam taki router i spisuje się bez zarzutów . Korzystam z podobnej ilości urządzeń i działają bez problemowo a w niektórych momentach jest ich znacznie więcej .

 

Ja nie mówię, że on nie działa poprawnie tylko jego zakup w tej cenie jest absurdem.

Link to post
Share on other sites

Wydaje Mi się iż solidny sprzęt nie jest za darmo :) , miałem wcześniej inne routery i nie było za różowo :( . Gdy postanowiłem zainwestować te 300-500 zł moje problemy się skończyły i mam spokój :) .

 

No! Najważniejsze to wydać 300-500 żeby był spokój!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...