Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z routerem Tenda W300D. Router oryginalnie był kupiony pod Neostradę, gdzie wszystko działało bez problemu przez ponad rok, jednak ostatnio zmieniłem internet na radiowy.

Gościu montujący mi antenę itp. poprzestawiał router aby działał z internetem radiowym. Po jego zabiegach nie mogłem się zalogować na router (powiedział, że tak będzie, więc się nie czepiałem), ale również sprawdzałem przy nim internet na laptopie, nie mogłem zidentyfikować sieci. Gość powiedział, że to wina lapka i on nic nie może zrobić, tak więc podziękowałem i cześć. Potem chcąc podłączyć się do sieci z tebletu napotkałem ten sam problem.

 

Teraz zakupiłem inny router (Tenda FH302D), już nie po ADSL i chcę wykorzystać Tende W300D aby zmienić starego AirLIVE, który tworzył drugą podsieć. Poszedł reset routera przez przytrzymanie guzika i wszystko fajnie działało ale po zmianach SSID routera i ustawieniu własnego hasła, znowu nie mogłem zidentyfikować sieci (po kablu internet działa). Dziś znowu zresetowałem przez guzik, ustawiłem SSID oraz hasło i odziwo działało, lecz właśnie o godzinie 19:00 znowu nie mogę zidentyfikować sieci ani na laptopie, ani na tablecie. 

 

Połączenie idzie z anteny do zwykłego routera Tenda FH302D, a następnie do Tendy W300D (tu ustawione brak DHCP i połączenie Ethernet zamiast ADSL, reszta fabryka).

 

Dodam jeszcze, że gdy kombinowałem w piątek przy tym to tablet niby nie mógł zidentyfikować, lecz po kilkudziesięciu minutach w końcu dostał internet. 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez mati306
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...