Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Białe paski przy drukowaniu

paski białe samsung drukowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 zenek96

zenek96
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 07 marzec 2015 - 18:25

Witam. Mam problem z drukarką Samsung SCX-3400. Przy drukowaniu na jednej stronie jest duży jasny pasek, a miejscami cienkie paseczki. Dodaje 2 zdjęcia. Sami będziecie widzieć jak chciałem wydrukować, a jak drukuje się ciagle :/ Wkurza to przy drukowaniu tekstu dlatego, że nie widać go w tych miejscach widocznych na skanie.

Skan: http://i58.tinypic.com/29kucm8.jpg

A to plik który drukowałem: http://i61.tinypic.com/w8mas6.png(Cała czarna strona)

Co to może być?

• 0

#2 Andrzej - ekotoner.pl

Andrzej - ekotoner.pl
  • www.ekotoner.pl

• 23 postów
  • Miejscowość:Zabrze

Napisano 24 marzec 2015 - 13:07

Dzień dobry.

Zdjęcia które pan zrobił, pokazują iż na szczęście tylko toner jest uszkodzony. Prawdopodobnie nie działa w nim poprawnie OPC.

Proponujemy oddać toner na reklamację, lub po prostu zakupić nowy.

Takie rzeczy zdarzają się często, jeżeli tonery był wcześniej regenerowany(napełniany), lub refabrykowany(napełniany z wymianą kilku części na nowe). Dlatego proponuję zakup oryginału, lub po prostu fabrycznie nowego zamiennika.

Jeżeli to był natomiast oryginalny toner samsunga MLT-D101S to proponuje skontaktować się z serwisem Samsunga, gdyż ma Pan gwarancję dopóki kaseta ma jeszcze w sobie proszek(toner). Powinni sami wysłac do Pana kuriera po odbiór wadliwego towaru.

Pozdrawiam.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: paski, białe, samsung, drukowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych