Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!!!

 

Mam do was pytanie, co powiecie o słuchawkach Ozone Rage ST? Chciałbym wysłuchać waszych opini jakie? Czy dobrze się je użytkuje? Jak sie sprawia mikrofon? itp. Głównie, mi chodzi o opinię, nie poszukuję jakiś alternatywnych produktów, tylko chce się dowiedzieć czy są warte swojej ceny, najlepiej od tych którzy, je mieli bądź dalej mają ;) Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

No, ja właśnie nie podchodzę do tego co dla gejmerow to syf. Ja po prostu potrzebuje ładnie wyglądających sluchawek, nie muszą mieć super basow itp. bo od tego mam głośniki ;) sluchwki potrzebuje, do rozmów oraz czasem do filmów czy grania ;) wracajac do odpowiedzi @KomaNdoRamBoo co masz na myśli mówiąc kolejny produkt pokroju siberia v2 czy razer kraken?

Link to post
Share on other sites

No, ja właśnie nie podchodzę do tego co dla gejmerow to syf. Ja po prostu potrzebuje ładnie wyglądających sluchawek, nie muszą mieć super basow itp. bo od tego mam głośniki ;) sluchwki potrzebuje, do rozmów oraz czasem do filmów czy grania ;) wracajac do odpowiedzi @KomaNdoRamBoo co masz na myśli mówiąc kolejny produkt pokroju siberia v2 czy razer kraken?

 

Życzę przyjemnych odsłuchów, szczególnie na marketingowym syfie jakim są te słuchawki, czy Syberie, Razery inne badziewia,

 

Jeżeli dla Ciebie słuchawki muszą mieć ładny wygląd i nic po za tym, to równie dobrze możesz wybierać komputer na podstawie obudowy, bo ładna...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolega pewnie tez kupuje(lub kupi) takie samochody, które tylko i wyłącznie są ładne :D

 

tak na marginesie to uważasz, że te słuchawki są ładne? W niczym nie przypominają standardowego designu normalnych słuchawek. Jeżeli dla Ciebie ładność = świecidełka, to powodzenia w życiu.

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites

No, po prostu ja jestem typem człowieka, który jak cos ma to chce żeby wyglądalo.ładnie :D, a że do dźwięku jakoś nigdy większej wagi nie przywiązywałem, tak i teraz nie pacze na to jak na rzecz która musi być z najwyżej półki ;) co do innych rzeczy to przykuwam do jednych większą do innych mniejsza uwagę ;)

Link to post
Share on other sites

Jak płyty kupujesz to też tylko opakowania oglądasz. Rozumiem.


Kup sobie takie nauszniki ochronne, nie grają w ogóle, ale za to jak wyglądają :)

 

http://www.tooldex.com/media/catalog/product/p/e/peltorh10a_new.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O ludzie, jak wy się przyczepiliscie tego wyglądu. Najpierw napisałem posta żeby coś dowiedzieć się o sluchawkach, ale widzę że oprócz trollow i tego że wszyscy bez przetestowania wypowiadaja się o słabym dźwięku. Mówię.ponownie nie jestem jakimś auduofilem, nie mam też jakiegoś super sprzetu tylko zwykła zintegrowana kartę dźwiękowa w laptopie, dlatego też nie chcę jakiegoś super sprzętu, bo ani tego w 100% nie wyjorzystam, a różnice w dźwięku między np. sluchawkami za 150/160 zł nie znajdę bo po prostu nie przykuwam uwagi do mocnego dźwięku, czy też jakimiś innymi bajerami, po prostu chcę słuchawki z mikrofonem który bd miał w miarę czysty dźwięk :) nie wymagam wiele, bo też wiele nie zapłacę więc cudów też nie oczekuje ;)

Link to post
Share on other sites

Mam te słuchawki i muszę przyznać że grają całkiem nieźle. Mają też dobry mikrofon, który bez problemu wystarczy do komunikacji np. w grach. Mają też dobre pozycjonowanie dźwięku, co jest ważne w grach typu FPS.

 

Są też lekkie i dobrze leżą na głowie, nawet jak ktoś nosi okulary.

 

Jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie powala, ale nie jest najgorzej. Niskie są ok, troszkę gorzej z wysokimi. 

 

Ogólnie jak za 100 zł jest znośnie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...