Skocz do zawartości

PC (I5 2500K, 2x4 HYPERX, Radeon HD, SSD, Zalman Z3) oraz aparat HS20EXR


Recommended Posts

 
http://img33.olx.pl/images_tablicapl/231068493_1_644x461_aparat-fujifilm-finepix-hs20-exr-zoom-30x-bogaty-zestawjak-lustrzanka-wroclaw.jpg
 

AKTUALIZACJA

Cześć wszystkim :)
 
Może ktoś będzie zainteresowany, sprzedam:
- fajnego PCta ([email protected], 2x4GB Kingston HyperX, SSD INTEL, HDD, Radek, Zalman Z3, itd.) ~2350zł - głównie chcę sprzedać w całości, ale napiszę ceny niektórych części jeśli ktoś zainteresowany będzie, to można się dogadać i negocjować na PRIV
 
- oraz aparat foto FujiFilm HS20 EXR 30x Zoom ~650zł
 
CENY DO NEGOCJACJI - nie bójcie się proponować na priv :)
 
Pełny opis, foto i ceny w moich ogłoszeniach na OLX:
 
 
Ceny jak najbardziej do negocjacji - zapraszam na priv bądź telefonicznie smsowo :)
 
EDIT
 
W związku z licznymi pytaniami na priv, postanowiłem sprzedać sprzęt na części :)Wszystko do dogadania - ale proszę piszcie na priv, bądź najlepiej jak niektórzy sms/telefon - tak się najszybciej dogadamy, bo jak tutaj edytuję, to i tak połowa z Was nie zagląda potem do tematu ;)
 
Podzespoły:
 
 
- dysk SSD - SSD 80GB Intel X25-M - ~175zł
 
- dysk hdd - Samsung HD502HJ 500GB SATA II - ~110zł
 
 
- Napęd DVD-RW Dual Layer - ~35zł - sprzedane Bikemaster  - wysyłkowo, przelew już mam na koncie 06.03.15r
 
- procesor - Intel Core I5 2500K - idzie spokojnie na 4.2GHz (fajnie się kręci) - ~690 zł - sprzedane sciana001 - odbiór osobisty 06.03.15r
 
- chłodzenie procesora - Scythe Ninja 3 - mega ciche i wydajne! - sprzedane TheMr. - odbiór osobisty 06.03.15r
 
- płyta główna - Asus P8P67 Pro rev. 3.0 - ~255zł - sprzedane sciana001 - odbiór osobisty 06.03.15r
 
- pamięć RAM - Kingston HyperX 2x4 GB DDR3 1600MHz - ~265zł - sprzedane sciana001 - odbiór osobisty 06.03.15r
 
- karta graficzna - HIS RADEON HD6870 ICEQ OC 1GB (fabrycznie podkręcona, z cichym chłodzeniem) - ~290zł - sprzedane sciana001 - odbiór osobisty 06.03.15r
 
- zasilacz - Corsair VS-450 - ~160zł  - sprzedane sciana001 - odbiór osobisty 06.03.15r
 
 
- piękna obudowa - Zalman Z3 Plus White! (+ 4 dodatkowe wentylatory!) - sprzedane  TheMr. - odbiór osobisty 06.03.15r
 
- chętnie sprzedam procek+płyta+ram - taniej w zestawie :D
 
Tutaj prosiłbym o stosowanie się do regulaminu działu sprzedam i bez zbędnych komentarzy - jesteś zainteresowany - pisz propozycję na PRIV :)
 
Najchętniej widziany odbiór osobisty we Wrocławiu :)
 
P.S.
Jestem na forum od 10lat - jestem w temacie polecanych sprzedawców :)
 
EDIT1
Jeśli będzie zainteresowanie na części - mogę to przemyśleć - ale proszę pisać SWOJE propozycje na PRIV.
 
EDIT2
Kwietas - chciałem sprzedać w całości, jeśli ktoś jest zainteresowany częściami - OK rozważam taką opcję - ale tutaj już proszę proponować na priv swoje ceny.
 
EDIT3
Dopisane rezerwacje - obydwaj Panowie mają się stawić dziś wieczorkiem :)
 
Reszta rzeczy aktualna - ceny do negocjacji :)
 
http://img12.olx.pl/images_tablicapl/231527703_1_644x461_maszynka-do-gier-intel-core-i5-2500k-radeon-6870-oc-2-4gb-ssd-hdd-wroclaw.jpg
http://img33.olx.pl/images_tablicapl/231068493_1_644x461_aparat-fujifilm-finepix-hs20-exr-zoom-30x-bogaty-zestawjak-lustrzanka-wroclaw.jpg
Edytowane przez mak777
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...