Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

LG G2 MINI - problem

g2 mini problem ekran wyświetlacz migające logo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shrapner44

Shrapner44
  • gimbus

• 431 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 17:59

Witam

Mój brat włożył do plecaka kolegi (miał trening, nie było szatni, a nie miał swojego plecaka) telefon (lg g2 mini), nie wiem czy coś napierało na ekran, coś było w kieszonce itp. 

Mówi mi teraz, i widzę, że widać migające logo LG life's good, logo jest jakby przeźroczyste (?), prawie nie widoczne.

Dodam, że telefon nie miał na sobie etui (kupiłem mu specjalnie, aby nic się z telefonem nie stało, a on z niego nie korzysta  :[ :sciana:  )

Telefon posiada gwarancję.

Da się to jakoś naprawić czy słać na gwarancję? :pomocy:

• 0

Moja konfiguracja:

i3 2100 / HIS 5850 / SAPPHIRE PURE PLATINUM Z77 / TEAM GROUP VULCAN 2X4GB / SAMSUNG 1TB / FERA2 / XFX 550 PRO / LOGITECH G400 /

Konsole:

Xbox360 slim Halo 4 Edition / Sony PlayStation one / Sony Playstation 2 / Sega Dreamcast / PSP 3004 slim /

#2 lolekgda

lolekgda
  • Phone NoLife

• 120 postów
  • Miejscowość:Pruszcz Gdański

Napisano 05 marzec 2015 - 19:20

Więcej info poproszę i przydało by się zdjęcie jakieś bo dużo nie mogę wywnioskować z tego co napisałeś. Zdejmij tylną klapkę i zobaczy czy na baterii masz taki biały pasek albo koło styków od baterii albo u góry koło aparatu jak jest biała to znaczy że nie zawilgocony jeśli czerwony to zawilgocony i od razu odrzucą ci gwarancję. :D

• 1

PC: Brak | Konsola: PS4 - Voonzjehhh | Phone: i9100 | Netbook: Acer Aspire :D

#3 Shrapner44

Shrapner44
  • Autor tematu
  • gimbus

• 431 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 19:29

Żadnego czerwonego paska nie widzę, koło styków na baterii, jest biała kropeczka.

Ciężko to uwiecznić, widać to tylko na szarym polu w apce LCD & Amoled test (czy jakoś tak). Jak chce zrobić zdjęcie, to po prostu tego nie widać.

• 0

Moja konfiguracja:

i3 2100 / HIS 5850 / SAPPHIRE PURE PLATINUM Z77 / TEAM GROUP VULCAN 2X4GB / SAMSUNG 1TB / FERA2 / XFX 550 PRO / LOGITECH G400 /

Konsole:

Xbox360 slim Halo 4 Edition / Sony PlayStation one / Sony Playstation 2 / Sega Dreamcast / PSP 3004 slim /

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: g2 mini, problem, ekran, wyświetlacz, migające, logo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych