Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jest ktoś zainteresowany testami tej kamery bo mam pod ręką i mogę wrzucić materiały/napisać recenzję wedle waszego uznania. Zamierzam nią kręcić materiały na YT - kanał rowerowy i nie tylko. Z mocowań to Head Strap i Jaws: Flex Clamp't na przedmioty od 0,6 do 5 cm średnicy. Jeżeli chcecie testów to napiszcie co dokładnie Was interesuje, gdyż oprócz wyjściowych plików z kamery, jest też aplikacja od GoPro którą przyjemnie edytuje się obraz. Na razie mam przejazd po nocy w deszczu (miasto) oraz popołudniem - oba rowerem z mocowaniem pod różnymi kątami a także na głowie. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie. Sam wybrałem tą kamerę na początek swej przygody z nadzieją, że jak się rozwinę, to kupię wersje Hero 4 i drona - ale na to trzeba piniendzy i roboty. A jak się nie uda, to zawsze można ze stratą opchnąć na allegro. Aha, testy mam na myśli pliki z kamery + zmodyfikowane np., "pokolorowane" w trybie Protune, czy ukazanie innych możliwości programu i kamerki. Sam muszę jeszcze zrobić np., TimeLapsy.

Link to post
Share on other sites

No to ja chętnie się przekonam :), napisz może do moderatora żeby coś takiego podkleić, może jakiś temat zbiorczy kamer sportowych? Tak, żeby ludzie mogli pokazać też obraz z innych kamer, przy tym wpisując cenę danej kamery etc., zawsze to jakieś rozeznanie dla ludzi szukających kamer w jakimś budżecie i rozmyślających czy nie wydać więcej :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Filmy można obrobić w dowolnym programie - im bardziej rozbudowany tym więcej do nauki ale i efekty lepsze. Program od GoPro ma możliwości edycji filmu, ustawienia kolorystyki, perspektywy itp. Bardziej zaawansowane dają masę efektów np., stabilizacja itp. Nie wiem czy odpowiedziałem na pytanie. Edit - Timelapsy robi automatycznie, do wybrania jest prędkość FPS i inne korekcje. Jak się z Hero 2014 chce mieć inne czasy niż co 0,5 sec to trzeba wyrzucać zdjęcia.

Edytowane przez Glider
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...