Skocz do zawartości

Jaki zasilacz do r9 290x crossfire i 4690k


Recommended Posts

Witam jaki zasilacz do tego blaszka ?

 

Proc : intel core i5 4690k (OC po zakupie karty)

Płyta główna Msi gaming 5

Ram : Teamgroup 4GBx2

Dysk :Seagate 500 gb SATA 3

WD 250 GB SATA 2

Jakis dysk sdd do 350 zł (to w najbliższej przyszlosci)

Obecna karta :radeon hd 7770 OC

obecny zasilacz :silentium PC g1 500 w

 

Kartę wymieniam na r9 290x w przyszłości chce ja połączyć z drugą 290x

 

Wiec moje pytanie jaki zasilacz na dziś ? Czy ten g1 da rade radeonowi jednemu czy muszę kupić nowy a jak już no to z myśla o crossfire.

Link to post
Share on other sites

Zasilacz i karta ze starego pc

Pytam się jaki zasilacz bojest kilka ciekawych i nie dokonca wiem który był by najlepszy, na wielu forach proponowano mi jakiś 1000 w 800 700 itd modeli było pełno każdy miał sprawność gold platinum

Tez ciekaw jestem czy mój 500 w udźwignie to wszystko oczywiście chodzi mi o jedną kartę w tym wypadku

Tutaj tez nie którzy mówili że nie nie którzy tak ale bez OC proc wiec dlatego się pytam jaki zasilacz i czy mój da rade na jeden karcie..

 

Moja propozycja o zasilacz to :

Crosair CXM 850 oszczędnie

Lub

EVGASuperNOVA G2 tez 850 poważna cena

 

 

Budżet obecnie 400 zł po 2 miesiącach będę mieć całość wiec, no na wszystko czyli kartę zasilacz chłodzenia na proc i dysk sdd mam do 2500 max 2700

Edytowane przez arthurpl96
Link to post
Share on other sites

Dozbieraj do 600zł na zasilacz.

 

Np corsair rm750 czy 850.

Na kalkulatorze mocy zasilacza było ze przy 90 procentach obciążenia będzie ciągnąć po OC procka z crossfire 800 w prawie wiec myślę o wersji 850 tak zeby byl zapas mocy Edytowane przez arthurpl96
Link to post
Share on other sites
Tez ciekaw jestem czy mój 500 w udźwignie to wszystko oczywiście chodzi mi o jedną kartę w tym wypadku Tutaj tez nie którzy mówili że nie nie którzy tak ale bez OC proc wiec dlatego się pytam jaki zasilacz i czy mój da rade na jeden karcie..

Zasilacz z jedną kartę sobie poradzi z dwoma już nie.

Karty w crosfire zjedzą nie więcej niż 550W do tego wykręcony cpu cały zestaw nie wezmie więcej niż 700W!

 

 

 

Na kalkulatorze mocy zasilacza było ze przy 90 procentach obciążenia będzie ciągnąć po OC procka z crossfire 800 w prawie wiec myślę o wersji 850 tak zeby byl zapas mocy

 Nie wierz w to przekłamują wyniki. Nie sugeruj się tym.

Nie napisałeś ile masz na zasilacz ?

Edytowane przez owoce morza
Link to post
Share on other sites

Zasilacz z jedną kartę sobie poradzi z dwoma już nie.

Karty w crosfire zjedzą nie więcej niż 550W do tego wykręcony cpu cały zestaw nie wezmie więcej niż 700W!

 

 

 

Nie wierz w to przekłamują wyniki. Nie sugeruj się tym.

Nie napisałeś ile masz na zasilacz ?

do 600 zł max 700 ale było by ciężko
Link to post
Share on other sites
.i to nią bym się zainteresował z racji na solidne napięcia jak skała i 10 lat gwarancji.

powiem tak to już każdy zasilacz z wymienionych trzyma *****iscie napięcia. 

Ale 10lat gwarancji rzadko co się zdarza.

Edytowane przez owoce morza
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...