Skocz do zawartości

MSI GTX 970 + I5 4690K, Zestaw dla gracza.


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Sprzedaję zestaw komputerowy dla gracza. Sprzęt kupiony (13.10.2014r.) w sklepie internetowym

Proline.pl.

Oczywiście wszystko w idealnym stanie. Dokumenty, pudełka, dokument zakupu, który jest podstawą do gwarancji. Całość jest już nieużywana i leży w pudełkach od około 3 tygodni.

 

Grafika - MSI GTX 970

Procesor - Core I5 4690K

Płyta - Gigabyte Z97X Gaming 5

RAM - G.Skill 2133MHz CL9

Zasilacz - XFX XTR 550W Modularny.

Dysk SSD - Plextor M6S 128 GB.

 

Cena 4,000zł nie do negocjacji. Za tyle kupiłem i za tyle sprzedaję.

Do zestawu dodaję:

Obudowę Zalman GS1000SE + 5x wentylator NoiseBlocker XL1 rev3.0

Podkładka SteelSeries, przewód optyczny, napęd Lite-On IHAS 124D oraz pastę termo Cooler Master E1

 

Pytania proszę wysyłać na maila - [email protected]

Telefon - 726 667 583

 

Oferta również na aukcji. 

http://allegro.pl/zestaw-komputerowy-dla-gracza-i5135727360.html

Edytowane przez arsenalfan666
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie.

Sprzedaję zestaw komputerowy dla gracza. Sprzęt kupiony (13.10.2014r.) w sklepie internetowym

Proline.pl.

Oczywiście wszystko w idealnym stanie. Dokumenty, pudełka, dokument zakupu, który jest podstawą do gwarancji. Całość jest już nieużywana i leży w pudełkach od około 3 tygodni.

 

Grafika - MSI GTX 970

Procesor - Core I5 4690K

Płyta - Gigabyte Z97X Gaming 5

RAM - G.Skill 2133MHz CL9

Zasilacz - XFX XTR 550W Modularny.

Dysk SSD - Plextor M6S 128 GB.

 

Cena 4,000zł nie do negocjacji. Za tyle kupiłem i za tyle sprzedaję.

Gratisowo dodaję podkładkę SteelSeries, przewód optyczny, napęd Lite-On IHAS 124D oraz pastę termo Cooler Master E1

 

Pytania proszę wysyłać na maila - [email protected]

Telefon - 726 667 583

 

Oferta również na aukcji. 

http://allegro.pl/zestaw-komputerowy-dla-gracza-i5135727360.html

Czyli kupując samochód z salonu za 100tyś po 5 miesiącach jest wart dalej 100tyś albo powiedzmy 95 ? :D

Link to post
Share on other sites

Jak bym miał kupić, za tyle ile jest warte, to bym zrobił normalny zakup w sklepie, a nie szukał po forach "używek" LoL jestem pewny, że za tyle nie sprzedaż, może jakiś jeleń kupi ale z cała pewnością nie tutaj, radze jednak negocjować twardy sprzedawco :)

Link to post
Share on other sites

Zapomnieliście o gratisach:

 

 

podkładkę SteelSeries, przewód optyczny, napęd Lite-On IHAS 124D oraz pastę termo Cooler Master E1

 

Czysta okazja... nic tylko brać. :D

 

Na to, że sprzedający ustosunkuje się to uwag nie ma co liczyć...

Edytowane przez grande
Link to post
Share on other sites

nowe części w sklepie wraz dostawą to koszt 4216zł, własnie sprawdziłem

http://proline.pl/?fn=koszyk&1:GTX+970+GAMING+4G;1:CORE+I5-4690K;1:GA-Z97X-GAMING+5;1:F3-17000CL9D-8GBXM;1:XFX+P1-550B-BEFX;1:PLEXTOR+PX-128M6S

 

ktoś musiałby na głowę upaść aby kupić w tej cenie używany sprzęt zamiast wybrac nowy ze sklepu a do tego nie wiadomo czy nie był mocno eksploatowany :sciana:

 

a te gratisy to chyba nawet 100zł nie sa warte

Edytowane przez stalkerpl
Link to post
Share on other sites

Na GTX 970 od dawna poluję i na i5 4690k już 6 tygodni, ale zawsze ktoś kupuję przede mną..

Jakby była za to normalna cena to chętnie kupię procek i kartę.. 2200zł+ przesyłka mogę dać..

Nie licz na to, ze sprzeda Ci osobno te 2 częsci :)

Link to post
Share on other sites

W większości przypadków i tak ludzie w ostateczności sprzedają na części na tym forum...
Dla sprzedającego to się zwykle najbardziej opłaca, ale ok.
Chociaż w sumie patrząc na to co piszę autor to już od razu wiadomo, że trudno będzie się dogadać..

Link to post
Share on other sites

 

 

Za tyle kupiłem i za tyle sprzedaję.

 

Naprawdę nie wiem, jak to skomentować, bo ten tekst, jeśli jest na poważnie, obraża ludzką inteligencję i użytkowników tego forum. 

Link to post
Share on other sites

fan arsenalu albo juventusu (zależy gdzie patrzeć - allegro i bmk) no co tu dużo gadać:D
 

Dobra, żartowałem. Koleś jest nowy wstawia tylko posta, żeby mieć większe zainteresowanie, a daje cenę z du*y. Niech zejdzie jakieś 10% chociaż z ceny to może kogoś znajdzie na to.

 

PS. Jak coś to biorę grafę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...