Skocz do zawartości

Mysz dla przeciętnego gracza [300 zł]


Recommended Posts

P.S

 

300 zł za myszke to nie szaleństwo %-):menda: Są myszki po 500 / 600 zł ?

 

Dlatego mówię, że może brać M65, która nie kosztuje szaleństw w postaci 500 - 600 zł. Sam chciałem brać Oruborosa bo mnie było stać, ale poszedłem w kierunku praktycznym, a nie żeby wydać kasę. 

Link to post
Share on other sites

Dlatego mówię, że może brać M65, która nie kosztuje szaleństw w postaci 500 - 600 zł. Sam chciałem brać Oruborosa bo mnie było stać, ale poszedłem w kierunku praktycznym, a nie żeby wydać kasę. 

Głupi przykład. Cena myszy nie sugeruje nic, czy mysz jest lepsza czy gorsza. Obecnie najlepsze myszy są w przedziale od 250 do MAX 350zł MAX!

 

Wybrykiem w tej kwestii jest Razer Mamba która kosztuje grubo 550zł a jest jedną z najgorszych myszy jakie wyszły. Ouroboros to też totalny crap.

Link to post
Share on other sites

 

 

Głupi przykład. Cena myszy nie sugeruje nic, czy mysz jest lepsza czy gorsza. Obecnie najlepsze myszy są w przedziale od 250 do MAX 350zł MAX!

 

Zgadzam się z Tobą w 100% lecz jeszcze dorzucił bym produkty Roccata które w przypadku XTD laser czy optyk to koszt 400-450.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą w 100% lecz jeszcze dorzucił bym produkty Roccata które w przypadku XTD laser czy optyk to koszt 400-450.

No dobrze, jest pełno przykładów ale to bez znaczenia. Cena nie odzwierciedla produktu.

 

Nie będzie Ci nawet pasował kształt myszy za 300zł to lepiej Ci się będzie grało zwykłą myszką za 70zł, mimo super duper hax sensora.

 

Jakby w Polsce się dało jeszcze te XTD na Optyku wyłapać to byłoby całkiem si, a tak to sporadycznie są jakieś powystawiane za chore pieniądze i to jeszcze z jakiś no-name sklepów.

Link to post
Share on other sites

To fakt że w Polsce ciężko wyrwać cokolwiek z tzw półki typowo gamingowej. Tutaj funkcjonuje zasada na co sklepy mają dobrą cenę u producenta czy w hurtowni to pakują to na rynek. Najciekawsze jest jednak to że mimo wszystko ten wariant się doskonale sprawdza bo mimo wszystko rolę wymagających poszukiwaczy sprzętu jest mało w stosunku do tych którzy kupią wszystko co ładnie wygląda.

Mało jest w Polsce sklepów ukierunkowanych w danym segmencie, które reprezentują  ściśle konkretną branżę. Może tutaj to tłumaczy te wysokie ceny wyszukanych zabawek gamingowych. Skoro utarł się taki stereotyp wszystko, dużo, nic.

Link to post
Share on other sites

Odczuwalna różnica?Bo powiem Ci ze obecny mx 518 jest naprawdę świetny

Robisz problemy jak taka baba, to nie taki kolor, to złe pudełko, to problem bo zanudzony kształtem.

 

Na mysz się nie patrzy jak gra, poza tym G400s wygląda bardzo ładnie co więcej ma b. dobry sensor. A jak używałeś MX518 to masz wyrobioną pamięć mięśniową i gra się zupełnie lepiej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...