Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Zastosowanie komputera: Gry, komputer domowy, Cs:Go, LoL

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2000

Których części potrzebujesz?: Sam PC

Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Nie znam się na tym

Specjalne wymagania: Dobra wydajność, grafika i żywotność

Własna propozycja zestawu: Bardzo chciałbym oprzeć komputer na procesorze Intel i5 4 rdzeniowym nowej generacji.

 

Pragnę wymienić swój komputer, który ma z 6, 7lat. Jest w nim dwurdzeniowy procesor 1,8GHz przez co FPS'y nawet w CS:GO są niskie. W tym komputerze wszystko jest sprawne. Posiada on również kartę graficzną NVIDIA GEFORCE 7500GT, lecz jak już mówiłem komputer ma swoje lata i procesor jest słabiutki, a karta graficzna stara ;/ Obudowa nowa też by się przydała, bo mojej połowy nie ma ^^

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje ;)

Karta to NVIDIA 7900GT*

Link to post
Share on other sites

Zapomniałem wybacz, najlepszy procesor i5 w stosunku wydajność/cena, dobry elektrycznie zasilacz w przystępnej cenie, który spokojnie utrzyma całą konstrukcje, najlepsza obudowa w tym przedziale cenowym (posiada okno i 4 wentylatory), budżetowe mobo H81 (z lekką dopłato możemy zmienić na chipset B85). 

 

Nie pytałem o rozdzielczość bo nawet gdyby autor miał UHD (w co szczerze wątpie) mógłby grać płynnie, LoL nie stanowi żadnego wyzwania (na integrach każdy uzyskuje 60fps) a nasza karta idealnie nadaje się do gier pokroju CS:GO, zapewnia rozgrywkę na najwyższych detalach bez zacinana się.

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Co sądzicie o tym komputerze?

http://m.morele.net/product/details/710925/0

Dałby radę do CS:GO i LoLa? ;)

Nie chcę jednak bawić się w składanie, bo moja wiedza jest znikoma ;)

Proszę wysyłać propozycje ZESTAWÔW komouterowych do gier takich jak CS:GO oraz League Of Legends. Ostateczna CENA jaką chcę przeznaczyć to 1600zł! W grę wchodzą tylko zestawy z oprogramowaniem, sam nie składam komputera, bo nie potrafię ;)

Link to post
Share on other sites

Co sądzicie o tym komputerze?

http://m.morele.net/product/details/710925/0

Dałby radę do CS:GO i LoLa? ;)

Nie chcę jednak bawić się w składanie, bo moja wiedza jest znikoma ;)

 

Intel HD do gier się nie nadaje. Będziesz miał niewiele (jeżeli w ogóle) lepiej niż aktualnie

 

 

 

Nie chcę jednak bawić się w składanie, bo moja wiedza jest znikoma ;)

Proszę wysyłać propozycje ZESTAWÔW komouterowych do gier takich jak CS:GO oraz League Of Legends. Ostateczna CENA jaką chcę przeznaczyć to 1600zł! W grę wchodzą tylko zestawy z oprogramowaniem, sam nie składam komputera, bo nie potrafię ;)

 

 

Za 1600zł to tym bardziej lepiej by było złożyć samemu. No ale skoro sam chcesz kupić zestaw i do tego już z oprogramowaniem to rozglądaj się za czymś tego pomiaru Klick

 

Dostaniesz tu:

Windows 8.1

Średniej klasy CPU od AMD, 860k (do gier typu LOL oraz CS:GO powinien być wystarczająco mocny)

GTX 750, co na ten budżet wydaje się być dobry rozwiązaniem, i pozwoli pograć ci w gry CS:GO/LOL na maxymalnych detalach

4Gb RAMU 1333Mhz, nieco słaba prędkość, no ale  w grach różnicy to nie zrobi. 

1TB dysk, na gry i system. 

 

W dalszym ciągu myśle że lepiej byś zrobił jak byś złożył samemu, np z I3 oraz 260x. 

Edytowane przez lok1995
Link to post
Share on other sites

Z tym budżetem do grania tylko cos uzywanego

 

:o 

 

Przecież wyżej złożyłem zestaw z 4-jajowcem + R7 260x, spokojnie to nie będzie komputer do pasjansa.

Jeśli autor chcę więcej postawić na wydajność może w takiej samej cenie kupić używkę R9 270 na gwarancji - ale po co? 

Zastosowanie komputera: Gry, komputer domowy, Cs:Go, LoL - spełnione.

Link to post
Share on other sites

No dobrze, a co myślicie o zestawie do złożenia:

http://m.pclab.pl/art52777-8.html

 

Dałbym radę na tym pograć? Bardziej się opłaca niż złożony już zestaw?

Oczywiście zestaw byłby z tym procesorem:

http://m.morele.net/product/details/647919/0

P. S. Jeżeli ktoś się zna, to może mi wysłać swój projekt komputera do złożenia poprzez stronę morele.net. Projekt do 1850zł! Najchętniej jakby był oparty na Procesorze Intel i3!

Link to post
Share on other sites

Kondrad boję się tylko, że nie poradzę sobie z wgraniem oprogramowania (na które nie starczy mi w takim razie pieniędzy) i skonfigurowaniem komputera (partycje itd.) oraz samym złożeniem go. Mam nikłą wiedzę w tych sprawach.

W dodatku za Twój zestaw zapłacę ~2150zł, a to przekracza mój limit.

Doobrze. Myślę, że się już zdecydowałem. Wybieram ten zestaw: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=369_371&products_id=7503

Wraz z darmowym złożeniem i wgraniem oprogramowania. Myślicie, że dobrze wybrałem?

Link to post
Share on other sites

Za mój zestaw zapłacisz nie całe 2000zł;

Instalacja oprogramowania jest łatwa (Tutaj masz pełny poradnik http://www.purepc.pl/oprogramowanie/jak_zainstalowac_windows_7_poradnik_krok_po_kroku_z_pendrive_i_dvd?page=0,3)

Tutaj masz  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa  - więc dalej nie widze problemu z montażem.

 

Uwierz mi tylko, że nie chce dla Ciebie źle tylko wręcz przeciwnie najlepiej dlatego tak o to walcze, bo tu po prostu dostaniesz lepszego kompa i nie powinieneś się martwić takimi rzeczami jak instalacja oprogramowania :D

Edytowane przez kondrad12
Link to post
Share on other sites

Kombinujesz jak koń pod górę. Przychodząc na forum po pomoc powinieneś słuchać się ludzi którzy chcą Ci pomóc i mają trochę większe doświadczenie. Rzucanie gotowcami, i ciągłe pytania "to czy to" nie mają żadnego sensu. 

 

Zestaw który linkujesz nie jest zestawem do gier. 

 

 

 

boję się tylko, że nie poradzę sobie z wgraniem oprogramowania (na które nie starczy mi w takim razie pieniędzy) i skonfigurowaniem komputera (partycje itd.) oraz samym złożeniem go. Mam nikłą wiedzę w tych sprawach

 

Nie masz żadnego kolegi czy znajomego który mógłby Ci pomóc w tych sprawach ?  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...