Skocz do zawartości

[MULTI] FIFA - seria


Recommended Posts

15 września 2010 roku. Dzień Sądu Ostatecznego, przynajmniej dla Shingo Takatsuka.

 

Demo FIFA 11

Demo Pro Evolution Soccer 2011

 

Zastanawiające, dlaczego piłka przechodzi przez but bramkarza? A, co robi w FC Barcelonie Ibrahimović?

http://img826.imageshack.us/img826/1979/pes2011demo201009151752.jpg

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to najlepsza FIFA na PC od czasów 04.PES 2011 nie ma prawie nic nowego do zaoferowania.Nieco grafika ładniejsza ale animacja mimo, że poprawiona to nadal jest rodem z PS2.Moim zdaniem FIFA 11 tym razem wygrywa po raz drugi starcie z PES(Oczywiście wersja konsolowa FIFA10 i PC FIFA11).Specjalnie nawet sobie pada do Xzłoma kupiłem :)

Link to post
Share on other sites

Ibra jest w barcy i w fifie i w pesie. Tylko w fifie nie jest w podstawowym skladzie. IMO Fifa lepsza bo lepszy gameplay, animacje i przepychanki. Jednak system podan w pesie daje na prawde nieograniczone mozliwosci rozegrania akcji. Ktos wylaczal asysty w fifie? Moze da sie tak jak w pesie? Zaraz sprawdzimy :P

Link to post
Share on other sites

System podań w PESie daje na prawdę nieograniczone możliwości rozegrania akcji.

"Nowatorski" system podań umożliwia jedynie skierowanie piłki w wybranym przez siebie kierunku. Nie można z tego faktu tworzyć tezy, że Pro Evolution Soccer 2011 "daje na prawdę nieograniczone możliwości rozegrania akcji". Za podaniem musi iść ruch napastnika, a z tym Takatsuka od 4 lat nie potrafi poradzić.

 

Mamy roku 2011, a dokładnie 20-ty listopada. FC Liverpool podejmuje u siebie FC Barcelona. Słynny mecz, słynna, jednak z najcudowniejszych akcji w historii. Wykonanie takiego podania końcowego w produkcie Electronic Arts wymagana jedynie od gracza pewnego wyczucia. SI spisuje się wyśmienicie. Pro Evolution Soccer 2011 pod tym względem to zupełnie inna liga.

Link to post
Share on other sites

pes 2011. Dlaczego? Fifa jest dla mnie taka hmm sztuczna/dziwna/nieprzewidywalna. Zaprosiłem dziś znajomego na sesje przy pesie i fifie. Dodam że to zagorzały fan fify. Posiedział chwilkę przy ps3 i stwierdził że jednak zmienia zdanie bo lepiej mu się gra w pesa. Zresztą to taka rywalizacja jak xbox vs ps3. Dodam że graficznie pes narazie kuleje z rozdzielczością i animacją na konsolach. Tu fifa wypada lepiej.

Link to post
Share on other sites

W PESie SI zawodników jest FATALNE! reszta od biedy ujdzie, a fifa na PC skończyła się już dawno temu, ta najnowsza jest również taka średnia...

Nowa jest srednia ? To jestem ciekaw co sadzisz o poprzedniej ? :)

A wracajac do fify, wylaczajac pomagiera podan mamy prawie to samo co w pesie. Czyli moja wlasna opinia na ten rok. Na kompa - fifa przegonila w koncu pesa. Na konsole? Oni wiedza co kupic xD

 

czyli..."to juz koniec, nie ma juz nic, jestesmy wolni, mozemy isc" :)

Link to post
Share on other sites

witam,

mam problem z przycieciami (zwolnieniami) w najnowszej fife, mimo dual cora 4gb ramu i gts 250 na pokladzie.

 

Normalnie gra pokazuje jakies 120 fps, a mimo i tak momentami przycina i zwalnia....

 

rozwiązał ktos może podobny problem????

Link to post
Share on other sites

mam problem. nie mogę uruchomić fify 11 ponieważ gdy ją włączam to na początku działa ale tylko się wczytuje i po wybraniu języka wywala mnie do Windowsa i nie ma żadnych błędów tylko tak po prostu . Kilka razy się włączyło ale zaraz mnie znów wywala

i nie wiem co zrobić . Dzięki za pomoc

 

 

//Na przyszłość tytułuj temat precyzyjniej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...