Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z headsetem.

problem headset

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Polhar

Polhar
  • Amator

• 73 postów

Napisano 28 luty 2015 - 14:54

Witam. Otóż dziś zakupiłem nowy headset i chcę go podłączyć do przedniego panelu komputera, ale ani mikrofon, ani słuchawki nie chcą działać. Gdy podepnę słuchawki do głośników wszystko gra. Mój headset to Plantronics Gamecom 388.

• 0

#2 yozone

yozone
  • Gaduła

• 271 postów

Napisano 28 luty 2015 - 16:50

A próbowałeś podpiąć słuchawki z tyłu komputera? Może po prostu przedni panel jest odpięty albo popsuty.

• 0

Taka tam opinia o Krakenach:

"słuchawki są mega super się nimi słucha muzyki a co dopiero gra, jedynie co mnie ciekawi to dlaczego nie świecą choć w mail'u było napisane że świecą :( ?"

Współczuję, kolega przecież nie ma oświetlenia w pokoju i musi grać po ciemku :cry:

#3 Polhar

Polhar
  • Autor tematu
  • Amator

• 73 postów

Napisano 28 luty 2015 - 17:52

Mikrofon nie działa, a u kuzyna działał (ani skype, ani rejestrator dźwięku go nie wykrywa) .

• 0

#4 yozone

yozone
  • Gaduła

• 271 postów

Napisano 28 luty 2015 - 19:51

Sprawdź w ustawieniach karty dźwiękowej czy gniazdo mikrofonowe jest ustawione jako gniazdo mikrofonowe. Może i banał ale w czasach kiedy jeszcze nie ogarniałem tematu miałem identyczny problem i jak się okazało przez gniazdo mikrofonowe płynął sygnał na głośniki.

• 0

Taka tam opinia o Krakenach:

"słuchawki są mega super się nimi słucha muzyki a co dopiero gra, jedynie co mnie ciekawi to dlaczego nie świecą choć w mail'u było napisane że świecą :( ?"

Współczuję, kolega przecież nie ma oświetlenia w pokoju i musi grać po ciemku :cry:

#5 Polhar

Polhar
  • Autor tematu
  • Amator

• 73 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 15:06

Już wszystko działa. Dzięki za pomoc.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, headset

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych