Skocz do zawartości

Retro giełda - zamienię / kupię / sprzedam


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość tomoa

Sprzedam komputer retro

 

AT AMD K6

 

https://www.olx.pl/oferta/sprawny-komputer-at-amd-k6-retro-old-school-CID99-IDjPYXF.html


@@tomoa, Karta dźwiękowa w tym kompie w ogóle nie będzie widoczna pod DOS. To sprzęt typowo pod Windows 2000/XP. Nawet z W95/98 mogą być problemy przez zbyt dużą ilość pamięci ram (>512MB).

 

Wystarczy dołożyć odpowiednią grafikę i kartę dziękową. Na płycie są dwie kości pamięci, jedną można wyjąć jeśli jest tylko W98, jeśli w98Se i Windows XP, to mozna nawet rozszerzyć do 2 GB i ograniczyć pamieć w W98 w system.ini.


Jeśli ktos byłby poważnie zainteresowany, to mogę zainstalować W98SE z kartą Geforce 5700 lub Ati i SB live w celu przetestowania konfiguracji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Uuuuu panie to larytas. Maks co bym znalazł to ksero kartki z kodami bo skladalismy się na nią bodajże we czterech :D

Tak czulem ze bedzie zle z tym:)

 

Sam mialem original i za Chiny nie pamietam gdzie sie podzial...

Za duzo przeprowadzek od dziecinstwa:)

Edytowane przez phinix
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam
Posiadam stary komputer na którym kiedyś się grywało.

Cpu-P IV 3,2 Nortwood / 478
Mobo-P4P800 / 478 Asus
Gpu-EVGA 7800 GS AGP
Ram-Corsair 4x516 ddr PC 3200
Psu-BeQuiet L7 430W
HDD-WD 160Gb

Chłodzenie Scythe Suriken
System W XP profesiolnal- płytka z naklejką 

Obudowa n/n i w dwóch kieszeniach Lg jeden podłączony sprawny nośnik cd drugi nie podłączony nie wiem czy sprawny.

Dodatkowo dwie kości po 256 PC 3200

Monitor Lg Flatron L227WT. 

Może jakieś propozycje?

https://imgur.com/a/O8o30


 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam, oddam za darmo. 


 


Podczas porządków odkryłem w piwnicy stary PC. Podłączyłem monitor, mysz usb i klawiaturę ps2, włączył się ale nie ma obrazu ani dźwięków z pcspeakera. Kręcą się wentylatory na cpu i w psu. Już niosłem na elektrośmieci ale przypomniałem o tym dziale.


 


Odebrać można Grodzisk Mazowiecki - Warszawa. Mogę podjąć próbę wysłania jeśli ktoś chce, oczywiście koszt wysyłki pokrywa yyy "nabywca?" ja zapakuje jak własne. Mam blisko Pocztę Polską i punkt InPost inne pomysły też rozważę. 


 


Czekam do 15.10.2017 potem niosę na elektrośmieci.


 


Nie pamiętam konfiguracji ale z tego co udało mi się wyczytać to:


 


Celeron 400mhz + chłodzenie - http://www.cpu-world.com/sspec/SL/SL37X.html


 


jedna kość ram 32mb, druga prawdopodobnie tak samo


 


płyta główna J-6ZXAS


 


Zasilacz FEEL 


 


GeForce 2 MX - wydaje mi się, że 200


 


obudowa + taśmy IDE


 


Zdjęcia


ZhVaIjf.jpg


lyiadzr.jpg


Z3ASUP0.jpg


apEEz9u.jpg


BkfsbAi.jpg


FOVMmxY.jpg


Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Koledze ernorator dziękuję za prezenty - zdeponowałem w sejfie ;)

 

Towarzystwo mam prośbę - gdyby ktoś widział w ogłoszeniach/szafach/śmietnikach Abita BH6 lub ewentualnie MSI 6163Pro za rozsądne pieniądze to chętnie przygarnę. Do kompletu potrzebny też Celeron 300A i/lub ewentualnie Pentium III 450MHz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich RetroManiaków :)

 

Mam na sprzedaż dużo sprzętu, który długo zbierałem. Chcę się go jednak pozbyć, zbytnio mnie to angażuje. Sprzęt jest w 99% sprawny.

 

Abit BE6II x2

Abit BX133 x3

Asus P3B-F 1.04

Asus CUBX-E

Asus CUBX

 

MSI BX Master

 

Asus P5P800 SE

 

 

 

Sporo RAMu EDO 72 pin , EDO 30 pin 2x 4 MB, SDRAM 256 pod BX CL2 i CL3 około 12 szt., DDR 400,

 

Sound Blaster AWE32 CT3900 z oryginalnymi dyskietkami i książkami - chyba najlepszy model AWE32

 

Procesory

 

Pentium III Slot 1: 1000/256/100 x2, 800/256/100, 700/256/100, 600/256/100 i inne

 

S370

 

Pentium III 1400/512/133 FCPGA!!! x3, Celeron 1200/256/100 FCPGA!!! (P3B-F, BX133, CUBX i może inne) i inne

 

Pentium III 1100/256/100, 1000/256/100, 900/256/100, 800/256/100, 1000/256/133 x4 i wiele innych

 

Dyski IDE:  60 GB, 40 GB i inne

 

Mam tez złożony cały komputer jeśli ktoś by chciał:

 

https://www.olx.pl/oferta/topowy-komputer-retro-asus-cubx-e-tualatin-1400-mhz-isa-sb-64-CID99-IDqIMwx.html

 

Adaptery S370 -> slot1

 

MSI MS-6905 v2.x, inne x4

 

Napędy CD IDE kilka sztuk, FDD kilka sztuk.

 

Mam też dużo oryginalnych gier CD z książkami po polsku z lat 1995 - 2000, głównie symulatory, ale je wyszczególnię kiedy indziej.

 

Jeśli ktoś weźmie wszystko, oddam wtedy za połowę ceny.

 

Oferty proszę na priv.

Edytowane przez tomoa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...