Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moim zdaniem,fotel do częstego i długiego użytkowania,powinien być odpowiedni do budowy ciała użytkownika. Trochę się jednak ludzie różnią. Dla jednego będzie super a dla innego raczej tak sobie. Pomijam tu kwestię konstrukcji i wytrzymałości. Oczywiście najlepiej jak wszystko jest ok....Radzę jednak najpierw się "przymierzyć" ,bo może być jak z butami przez internet. Rozmiar prawidłowy ,a cholera cisną...:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam.

 

Nie mam kiedy i jak się wybrać do sklepu z krzesłami, a jeśli to nie będzie tam tych opisywanych. Takie centra to w Warszawie.

 

Na oku mam Grospol Futura 4s, ProfiM Veris Net, Kulik Classic Pro (ale tu raczej wybrałbym jakiś z wyższym oparciem).

Lubię na fotelu się wyłożyć, pomyśleć a nie tylko pracować.

 

Czy fotel naprawdę wymusza postawę? Mam jakiś fotel z Ikei za 250zł niby wyprofilowane plecy ale i tak to nie wpływa na mój sposób siedzenia.

 

Wszystko zależy gdzie jest klawiatura z myszką (ja mam na wysuwanym blacie i wydaje mi się, że to jest OK w stosunku do monitora, gdybym dał klawiaturę na biurko to monitor byłby zdecydowanie za nisko gdybym się wyprostował - trzeba wtedy użyć podstawki pod monitor). Jak mam klawiaturę na wysuwanym blacie to wtedy fotel musi być nisko i kolana nie mają kąta prostego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam szukam krzesła do komputera ale nie wiem czy się wzorować . Nie chcem krzesła z oparciami przytwierdzonymi do pleców bo miałem takie krzesło i oparcie się oderwało ( lubię się opierać na krześle i wolał bym z twardym oparciem i żeby miało regulowane oparcie)budżet 500-800 zł

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Mam IKEA Markus. Jest wygodny, solidna podstawa, opcja bujania razem z podstawa a nie tylko oparcie, plecki z siateczki.

U nas w firmie rok temu fotele. Do wyboru były 2 opcje "gamingowy" i IKEA. Ci co wybrali gamingowy już narzekają bo ryla się jak tanie budżetowce. 

Jednym słowem mogę polecić.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...