Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Phanteks Enthoo Luxe / Pro

obudowa jakość Phanteks Enthoo Luxe Pro Farba lakier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 silence

silence
  • Zapaleniec

• 1310 postów

Napisano 25 luty 2015 - 07:46

Witam,

wczoraj w końcu dotarła do mnie obudowa Phanteks Enthoo Luxe.

Niby wszystko pięknie ładnie lecz w wielu miejscach jest ona niedomalowana w środku. Nie wiem czy to jest wada tylko mojej sztuki czy taką ona ma jakość... oby nie. Głównie zagięcia i łączenia elementów z tacką, sanki na dysk SSD itp. Tych miejsc jest na prawdę sporo. Zewnątrz jest OK.

Mieliście może podobnie ze swoimi sztukami ? Wolę zapytać zanim złożę reklamację. Oczekiwałem lepszej jakości po tej cenie.

• 0
Spoiler

#2 Jerry220476

Jerry220476
  • Entuzjasta

• 521 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 25 luty 2015 - 10:07

nie mam tej budy ale z byt dużo już słyszałem opinii na temat właśnie niskiej jakości lakierowania Moim zdaniem przy tej cenie za obudowę powinniśmy spodziewać się lepszej kontroli jakości Ja bym reklamował

• 1

#3 silence

silence
  • Autor tematu
  • Zapaleniec

• 1310 postów

Napisano 25 luty 2015 - 12:59

No i tak też zrobiłem. Jak by to była buda za 100zł to nie się co czepiać ale 600zł i taki zonk w malowaniu to przesada.

Jutro odbiera ją kurier ode mnie.

Dzięki.

• 0
Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obudowa, jakość, Phanteks, Enthoo, Luxe, Pro, Farba, lakier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych