Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie proszę was o pomoc w wyborze myszki.

§  Budżet:max 200zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Omega Varr v-6000

§  Jaką masz obecnie podkładkę: A4TECH X7 GAMING

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800DPI

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 2,5-3 cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):mmorpg,fps-metin2,BF4,Tera online,World of Warcraft.

§  Ile przycisków używasz w myszce:standardowe+2 po lewej stronie na kciuk

§  Chwyt:Palm Grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14,5cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:zepsuła się, nie byłem zadowolony z precyzji 

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): w miarę solidne wykonanie,minimum 2 dodatkowe przyciski po lewej stronie na kciuk.


Aktualizacja budżet wzrasta do 300zł  :D

Link to post
Share on other sites

Zowie Fk1, Razer Deadhadder 2013/ chroma, mionix avior 7000, logitech g400s. to chyba wszystkie myszki warte uwagi.

Zowie FK1 będzie idealnym pomysłem do Wowa, Tery Online, czy innego MMORPG w którym liczy się spamowanie głównych przycisków. <Facepalm>

 

Razer DA 2013/Chroma to jedna z bardziej uniwersalnych myszy - działa świetnie na wysokich i niskich DPI mając baaardzo wysoki max tracking speed. - czyli że tak powiem "niewrażliwość na akcelerację"

 

Pod Palma do 300zł możesz również zaopatrzyć się w Mionix Naosa 7000. 

Link to post
Share on other sites

A co myślicie o logitech g502 proteus core?

Jest dobrą myszą, ale nie każdemu może pasować. I waży 121g - co według mnie jest trochę zbyt dużo na swobodne poruszanie takim gryzoniem. Jak do każdej gry, dasz radę się przyzwyczaić, tak do FPSów taka mysz nie jest wcale komfortowa.

Link to post
Share on other sites

Rozmyśliłem się z zakupu g502 ostatnio dużo ludzi się skarży na problemy z ślizgaczami i zdecydowałem się na coś profilowanego pod prawą dłoń,na oku mam Mionix Naos 7000 oraz Func MS-3 R2 możecie coś powiedzieć o tych myszkach od siebie a może znacie jakieś inne dobre profilowane myszki ?

Link to post
Share on other sites

Mionix to dobry wybór jak nie bardzo dobry lecz trzeba posiadać cierpliwość jeżeli chodzi  zakup z racji iż nie jest on tak bardzo popularny na Polskim rynku. Co do Func tutaj jest już łatwiej, poza tym mysz jest bardzo wygodna. Miałem okazję popracować parę chwil właśnie z tą myszą i przyznam szczerze że jestem pod wrażeniem jej ergonomii. Jest tutaj na forum kilka rozmów na temat tej myszy i użytkownicy mówią wprost "trudno się z nią rozstać". 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...