Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka, ostatnio wymieniałem kartę graficzną, płytę główną, GB Ram i procesor. Chcę teraz wymienić zasilacz, obudowę i dokupić dysk twardy.
Moja płyta główna Płyta główna Gigabyte GA-F2A55M-DS2, A55, DualDDR3-1866, SATA2, RAID, GBLAN, mATX (GA-F2A55M-DS2)
Procesor amd athlon™ x4 740 quad core processor 3.20ghz
Karta graficzna SAPPHIRE HD 7750 2GB GDDR3
Zasilacz i Dyska twardy, nie mam pojecia ale są z roku 2008 roku bo wtedy kupowałem komputer.

Chciałbym dokupić: Obudowę Obudowa Tracer TRACER Volcano (TRAOBU44150)
Jeden bądź dwa wiatraczki, przynajmniej jeden musi byc podświetlany na niebiesko. Myślę że do 50 zł za sztukę.
Zasilacz, zastanawiałem się nad Zasilacz Antec VP 500 - 500W Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500W 80Plus 2 lata Door-to-Door - VL1-500 , musi być on jednak kompatybilny z płytą główną i całą resztą, a także żeby miał miejsce żeby umocować na nim 5 wiatraczków. ( nie mam pojęcia czy kupić więcej niż 500W)
Dysk twardy Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003), jeśli szukalibyście zamiennika zależy mi na tym aby dobrze wczytywał fife 15 (30 GB, bo to głównie dlatego ulepszam komuter żeby mi nie ścinała, mówili mi że to wina dysku)

Oraz nie mam pojęcia jakie wejścia mają wiatraczki, z tego co wiem to moja płyta główna nie ma miejsca na dodatkowe wiartaczki. Kolega mi polecił kupić przejściówkę/adapter na molex.
Prosiłbym o dodatkowe uwagi i pouczki bo w sprawach komputerów jestem zielony, dowiedziałem się trochę od mojego kolegi.
Mój budżet jest nieograniczony lecz nie chciałbym wydać więcej niż ceny podanych produktów. (600zł)

Nie wiem także jakiego typu wejścia maja wiatraczki wbudowane w obodowe 

Prosze o odpowiedź

Komputer przeznaczony do ozdoby i gier

Edytowane przez kwiatek00008
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...