Skocz do zawartości

Pochwal się, co masz na pulpicie!


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Chomik Tomek napisał:

A jaki to system?

 

Na pewno Windows ;)

 

edit:

A tak BTW, to mało się tam dzieje na tym Twoim Linuchu :P

 

Dell Latitude 7480, i5-7300U i 16 GB RAM ;) Taki kalkulator do neta.

 

hdwUixj.png

Edytowane przez LuziQ
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.01.2023 o 17:33, LuziQ napisał:

 

A tak BTW, to mało się tam dzieje na tym Twoim Linuchu :P

 


Pewnie dopiero co zainstalował i chciał się pochwalić   %-)

Ja tam swojego pulpitu nie oglądam praktycznie wcale, bo zawsze coś jest uruchomione na fullscreen i wszystkie zbędne panele poukrywane, żeby miejsca nie zawalały. Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio zmieniałem tapete u siebie XD
 

NY5V9cX.png

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Apropo pulpitu poleciłby ktoś jakiś widżet monitorujący podzespoły pc, z ciekawości bym wypróbował, nigdy tego nie używałem :D Sorry za OFFTOP ale na kilku screenach z pulpitu w tym temacie widziałem tego typu widżety/aplikacje , nie jestem pewien jak to nazwać.

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z Open Hardware Monitor. Jest niewielki i podaje najważniejsze informacje. Ale możliwości jest naprawdę bardzo dużo... Czasami korzystam z FPS Monitor, ale to oprogramowanie jest płatne. Polecam również Rainmeter, który po zainstalowaniu wtyczek pozwala na monitorowanie zasobów komputera w sposób bardzo efektowny wizualnie.

 

^^

 

Link to post
Share on other sites

Open Hardware Monitor posiada opcję prezentacji danych na pulpicie. W oknie programu klikasz View > Show Gadget. Nie działa aplikacjach... Do monitorowania w grach, jeżeli potrzebuję, wykorzystuję FPS Monitor, ale można skorzystać z darmowego MSI Aferburner. Ewentualnie w Windows 10 jest możliwość skorzystania z systemowego, całkiem ciekawego rozwiązania...

 

 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Tapeta, którą mam teraz od dwóch miesięcy, zmienić nie mogę na inną. Bardzo dobry przyjaciel specjalnie wybrał ją dla mnie i nie mogę jej zmienić, pod żadnym pozorem, jeszcze zostało złożone słowo temu przyjacielowi, że tego nie zrobię , a też dotyczyło kilku innych spraw, co do których było wymagane przyrzeczenie. Słowo dane osobie, która była umierająca, jednak udało się Nam przyjaciela zabrać od kostuchy, więc z przyjemnością patrzę na tą tapetę. 

 

3f22215865ed1de51144014a7d224003.jpg

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...