Skocz do zawartości

Recommended Posts

budżet: ~ 400 zł

Czego potrzebujesz? Słuchawki z mikrofonem.

Przeznaczenie: Głównie gry. 

Źródło: Karta dźwiękowa na płycie głównej
Oczekiwania: Dobrego wyglądu, dobrej relacji cena/jakość.
Muzyka: Dubstep

Propozycja: SteelSeries Siberia V2 Frost Blue

Link to post
Share on other sites
Propozycja: SteelSeries Siberia V2 Frost Blue

 

Te propozycję zniszczyły Superlux HD681. Kumpel od razu ode mnie odkupił Superluxy, jak ich posłuchał, a sam miał ten wynalazek SS :)

 

HyperX Cloud / QH-90

PC330 g4me - nie specjalne te słuchawki, mimo, że dobrej firmy

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

HyperX Cloud, Sennheiser PC 330, Superlux tutaj jest spore pole manewru, Roccat Kave, Coś od Corsair, no i możesz sobie zobaczyć taką nowinkę jak Ozone Blast 7.1- wirtualny oczywiście. Natomiast tak od siebie proponowałbym wejście na Jack i jeżeli masz zamiar dokupić Xonara to tutaj nie ma o czym gadać.


Od SS z dala :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Roccat Kave, Coś od Corsair, no i możesz sobie zobaczyć taką nowinkę jak Ozone Blast 7.1- wirtualny oczywiście.

 

Czy Wy zawsze musicie proponować te plastikowe zabawki? SS Wam się nie podoba, ale inne firmy podobnego kalibru z podobnym sprzętem są ok. Nie czaje...

Link to post
Share on other sites
Dlatego dodalem ze jak dla mnie najkorzystniej "Jack"

 

Tu nie chodzi o wtyk jack czy USB. Można zrobić bardzo dobrze grające słuchawki po USB, ale producenci mają w du**e konsumentów i wciskają im gó**o, na które nakładają 500% marży a wiara i tak to bierze hurtem.

 

Polecam słuchawki, które prezentują sobą jakość proporcjonalną do wydanych pieniędzy. Nie zamierzam tolerować wciskania bubli i szerzenia ciemnoty.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Wlasnie z tego tytulu podkreslilem znaczenie slowa Jack bo jak juz pare chwil temu pusalem i nawet z Toba ze rowniez kupulem nie tanie sluchawki 7.1 USB a tak wlasciwie standard stereo oddaje wiecej tego co chce slyszec. Ale wiesz jak to jest ludzie albo ida za tym co marketing narzuci albo odbiorcami sa nastolatkowie gdzie wyglad deklasuje jakosc dzialania.

Link to post
Share on other sites

I właśnie z tym walczę :) Sam tez kiedyś (7lat temu) dałem się nabrać na Plantronics Gamecom 367. Każda złotówka była przepłacona, mimo, że kosztowały 120zł.

 

Słuchawki na USB mogą być naprawdę dobre, tylko musi się wziąć za to porządny producent, a nie Razer, SteelSeries i inni sprzedający chińskie gó**o za grube $$$.

Link to post
Share on other sites

nie posiadasz dobrej karty dźwiękowej, więc dźwięk przestrzenny będzie mocno ograniczony, a tym samym pozycjonowanie ograniczy się do pierwszych planów, inaczej pisząc zabraknie między innymi większej głębi, szerszej sceny dźwiękowej oraz pod-głosów.

Link to post
Share on other sites

Właśnie w tym problem, po tych opiniach dot. ss czy razera, jestem strasznie zmieszany. Miesiąc temu, składając komputer do 5k, także zapytałem się o zestaw który złożyłem. To złe, to złe, to jeszcze gorsze. Postawiłem na swoim i nie żałuje.

Ale tu widzę, nie tylko tu bo w całym internecie, takie opinie. Są złe i dobre. Ale te złe wszędzie są takie same, czyli coś jest na rzeczy.

Strasznie podoba mi się designe i estetyka wykonania powyższych firm, a także dołączone oprogramowanie.(szczególnie Razera).

Myślę że zaryzykuje i wybiorę Razer kraken pro. Prosiłbym o kartę to tych właśnie słuchawek. Jeżeli masz jeszcze jakąś konkretną propozycje słuchawek którą uważasz że może mi przypaść do gustu to dziękuje. Także gdybym zmienił zdanie, na te Twoje sluchawki to od razu mógłbyś do nich dodać karte dźwiękową.(By uniknąć straty Twojego czasu na kolejny post) Za całe zaangażowanie dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Robisz błąd z tymi słuchawkami ale nie mam zamiaru cię tu przekonywać , chyba jesteś na tyle dojrzały, by się orientować w takich sprawach, gdzie marketing podbija popyt na takie słuchawki do których nie potrzeba karty dźwiękowej.

 

skoro byłeś zadowolony, kierujesz się własnym zdaniem, to po co zakładasz temat ? Z razerów może i będziesz zadowolony ale z zwykłych słuchawek nieporównywalnie bardziej.

Link to post
Share on other sites

To po co kolejne pytanie dotyczące karty dźwiękowej, skoro i tak samemu dokonujesz wyboru i zapewne wiesz co jest lepsze(o matko jak dobrze, że tylko w Twoim mniemaniu). Oczywiście każdy sam dokonuje wyboru ale mam nadzieje, że jesteś tego świadom iż osoby, które się tutaj wypowiedziały i poleciły coś, mają dużo większe doświadczenie ze sprzętem muzycznym. Zaraz wypalisz, że kupiłeś jakiś cop w stylu super karty dźwiękowej w kształcie pendriva za 30zł. I znów przyjdziesz na forum tym razem z zapytaniem o głośniki....Bezsensowna karuzela.

Link to post
Share on other sites

tamto dotyczyło komputera, tu nie jestem pewien. 

"Myśle że zaryzykuje" Wybaczcie nie znam się, tu raczej oczekiwałem na negatywy. Przynajmniej otrzymałem wielokrotne ostrzeżenie i pouczenie które niewątpliwie mnie przekonało by nie kupować krakenów, a szczerszych i bardziej zaufanych opinii nie znajdę.

Musicie mi wybaczyć, nie znam się na tym, zdaje sobie sprawę że główna część ceny sluchawek od ss czy razera to marka.

Ale no jestem typowym internautom. 

A więc co polecacie do 700zł?(razem z kartą dźwiękową)

Edytowane przez Vient
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...