Skocz do zawartości

Co myslicie, o nauce trików w grze FIFA na YouTubie?


Recommended Posts

Witajcie,

 

To mój pierwszy post na tym forum, dlatego chciałbym wszystkich serdecznie przywitać.

 

Chciałbym poruszyć temat video z gry Fifa na YouTubie.

 

Bardzo często obserwuje filmiki związane z nauka trików oraz innych aspektów gry Fifa.

Niestety większość tych wideo jest zrobione w bardzo zły sposób albo niejasny dla 

początkującego gracza Fify. Brakuje w nich dokładnych schematów poruszania się zawodnika 

oraz informacji w jakiej sytuacji możemy użyć danego triku.

 

Czy uważacie, że brakuje takiego dokładnego podejścia do gracza przez prowadzącego takie

wideo?

 

Co myślicie o niektórych wideo na YouTubie?

 

Kanał na YouTube dotyczący Trików, wskazówek oraz innych aspektów gry Fifa:

 


 

 

Jakie macie uczucia co do tego kanału?

 

Pozdrawiam

Patryk

Link to post
Share on other sites

sam sie ucz, masz prawie wszystkie tricki opisane w samouczku fify, nie ma potrzeby siegania po filmiki z yt. co do samego aspektu przydatnosci - to juz zalezy od ciebie. mnie srednio interesuje zwykla gra, wole doslownie osmieszac przeciwnika i sie nim bawic, a bycie tzw. skillerem bardzo w tym pomaga. a nawet jak cie nie interesuje taki sposob gry - istnieje wiele przydatnych ruchow ktore bardzo pomagaja w grze. 

 

edit. kanal slaby, sa o wiele lepsze filmiki, mozna powiedziec 'profesjonalnie' wykonane, a nie paint+movie maker

Edytowane przez vandam
Link to post
Share on other sites

Jasne, że są lepsze. Z poradnika na poradnik jednak podnosi się poziom produkcji co trzeba zauważyć, co według mnie jest plusem.

 

Co do profesjonalizmu to każdy kiedyś zaczyna, ważne aby się rozwijał.  
Chętnie obejrzałbym inne kanały tego typu dlatego jak masz jakiś to rzuć linkiem. Zawsze dobrze jest zobaczyć coś nowego :)

 

Edytowane przez Paatrick1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...