Skocz do zawartości

Sprzedam Podkładki Steelseries QCK


Recommended Posts

Może lecieć pocztą, lub paczkomatem choć nigdy się w to nie bawiłem koszt wysyłki to 11-14 złotych, lub odbiór osobisty Kalisz/Wrocław

 

A o Ostrów nie zahaczysz w najbliższym terminie? Wtedy bym jedną wziął :)

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam jako że zostały mi na stanie ostatnie sztuki i w końcu wziąłem się za ich wystawienie , wystawilem na allegro ostatnie 16 sztuk tych że podkładek.

Tutaj link do allegro:http://allegro.pl/show_item.php?item=5379608637(prosił bym o zamienienie go moderatora z starym linkiem w pierwszym moim poscie w temacie)

Zapraszam do zakupu. Paziuu

Link to post
Share on other sites

Witam jako że zostały mi na stanie ostatnie sztuki i w końcu wziąłem się za ich wystawienie , wystawilem na allegro ostatnie 16 sztuk tych że podkładek.

 

Tutaj link do allegro:http://allegro.pl/show_item.php?item=5379608637(prosił bym o zamienienie go moderatora z starym linkiem w pierwszym moim poscie w temacie)

 

Zapraszam do zakupu. Paziuu

 

 

Witam bylbym zainteresowany 3 sztukami :P niestety martwi mnie "wysylka" czyli maxymalna ilosc w paczcce "2 sztuki" nie da sie nic z tym zrobic?=] Interesuja mnie 3 sztuki :D

Link to post
Share on other sites

Kolego paczka pocztowa priorytetowa na poczcie polskiej kosztuje 11zł o wielkości 60x50 cm do 10kg wiec, albo nie masz zielonego pojęcia o tym albo chcesz się wzbogacić na wysyłce... Przypuszczam 2 opcje.

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

Podałeś cene listu priorytetowego poleconego a ja paczki pocztowej priorytetowej więc tak nie chcesz iść na rękę licząc na 2x razy wysyłkę za to co zmieści się w paczce za 11 zł :
Cena Listu poleconego priorytetowego gabaryt B też wynosi 11zł... W gabaryt "B" wchodzą 3 sztuki. Sory ale zajmuje się wysyłkami na codzień wiec nie bardzo wiesz co piszesz. Wejdź w dział allegro regulamin i przeczytaj sobie regulami odnośnie wysyłki. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...