Skocz do zawartości

Sport to zdrowie!


Recommended Posts

Hej!
Jako, że niektórzy z nas uprawiają różnego rodzaju sporty to warto się pochwalić swoimi bieżącymi treningami.
Może ja zacznę i zachęcę Was do podzielenia się z resztą forumowiczów. Być może zmotywujemy poniektórych aby odeszli na pół godziny od monitora w celu choćby przebiegnięcia paru kilometrów :)
 

http://app.endomondo.com/workouts/471030646/11191569
 

Edytowane przez 6om6en6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Być może zmotywujemy

 

 

Prawdziwa motywacja jest tylko jedna - wewnętrzna i nikt nikogo do niczego nie zmotywuje. Jak ktoś jest leniem i nie chce mu się ruszyć tyłka nikt i nic tego nie zmieni. Musisz chcieć coś osiągnąć i dążyć do tego a to że Ty biegasz a ja sobie kręcę interwały nie wiem w jaki sposób ma kogoś zmotywować do działania :D

 

A takie filmiki to tylko podczas treningu bo inaczej zapomnisz o nich na drugi dzień a na treningu dają kopa 8-)

Link to post
Share on other sites

Gdybym pracował ciągle o stałych porach, to bym chętnie pochodził na siłkę. Ale godziny pracy 7-22 w zależności od zmiany po 7-12 h i częste rotacje grafiku... się człowiekowi lekko odechciewa. Tylko przyjść do domu, usiąść w końcu na du**e i odpocząć.  :/ Mimo, że lubię tę robotę...

 

Jak jeszcze nie pracowałem na pełen etat, to jeździłem praktycznie codziennie na rowerze, średnio po 20-30 km a w weekendy jakieś dłuższe wyprawy. Wtedy ładowałem kasę w rower a nie w takie pierdoły jak komputer. :D Latem zdarzało się przejechać ponad 100 km, czasem w towarzystwie i bardzo sobie chwaliłem. Potem praca, samochód i teraz mam lenia.  :( Chyba czas się ogarnąć na wiosnę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W zeszłym roku przez pół roku biegałam (nie w celu schudnięcia, ot tak dla lepszego nastroju i samopoczucia "po"), ale później coraz mniej czasu (praca) i niekiedy brak chęci wygrało.  :( Mój rekord to jakoś 13 km  :D wiem, że nie dużo ale zawsze coś  ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trochę przymarudzę, ale...

Sport to żadne zdrowie! Ruch to zdrowie. Sport wyczynowy w zdecydowanej większości niesie za sobą kontuzje i patologie zdrowotne. Zażywanie odżywek niszczy wątrobę i serce.

 

Ruch to co innego. Idealny scenariusz dla mnie to ruch kilka razy w tygodniu i za każdym razem w innej formie. Trochę biegania, trochę roweru, trochę siłowni, pływania. squasha/badmintona/ergometru (wstawić kto co lubi).

 

Osobiście spotykam się z tym że w przypadku gdy ktoś długo i intensywnie uprawia dany sport, staje się jego wyznawcą. Najgorzej to wygląda niestety dla sportów walki i szeroko rozumianej siłowni.

Link to post
Share on other sites

Plan na ferie.Codziennie chodzić na siłkę,w miarę możliwości jeździć na wyciąg narciarski.Oczywiście też e-sport ;)

Nie wiem jak u was,ale moją motywacją do treningu jest muzyka ;)

 

A przez zwykły rok szkolny chodziłem na sks do szkoły we wtorki,środy,czwartki.Po feriach planuję zapisać się do klubu ping pongowego ;)(czy jak to tam się pisze ;))

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...