Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Ocena moddingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 greghor

greghor
  • Marek / Kacper

• 418 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • 3DMark 06:4/3πr^3

Napisano 10 luty 2015 - 13:10

Witajcie

Jest to moje pierwsze lc i za razem pierwszy modding

Lc oparte na pompce d5, za kompem stoi sr1 560 oraz 4x noiseblockery pk1

Układ zalany płynem petrygo

Co o tym myślicie?

Co ew zmienić? Domyślam się że jakiś oplot/przedłużki ale czy coś jeszcze?

Spoiler

Co do jakości zdjęć to niestety nie za bardzo jak mogę zrobić sesję na świeżym powietrzu a dziesięcioletni aparat nie ułatwia sprawy. Komp w realu wygląda znacznie lepiej :/

Proszę o szczere opinie

Użytkownik greghor edytował ten post 10 luty 2015 - 13:12

• 0

i7 5820k @4,0 stock vcore    msi gtx 1060   msi x99a gaming7   koolance cpu-370      sr1 420 + phobya 480

#2 sanholo

sanholo
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 10 luty 2015 - 20:41

Witam, mam pytanko co do kontrolera Akasa - nie piszczą wentylatory jak masz skrecone obroty? Czy pompke podpiołeś pod niego?
A co do układu- nie da się podnieść reza i skrócić trochę węże?

• 0

#3 greghor

greghor
  • Autor tematu
  • Marek / Kacper

• 418 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • 3DMark 06:4/3πr^3

Napisano 11 luty 2015 - 11:16

Witaj

Co do kontrolera: moje wentylatory w obudowie były w pierwotnym zamierzeniu kupione do chłodzenia podzespołów powietrzem

Kupiłem je ze względu na wydajność, nie na ciszę, jednakże nie słyszałem nigdy piszczenia, jedynie troszkę czasami dawały znaki życia cewki na płycie

Pompkę mam podłączoną pod kontroler, ale tylko 3 pin sterujący. Ma tylko kabel sygnałowy, do zasilania mam oddzielny molex.

Kontroler za tę cenę jest bardzo ok, mam 4 wentylatory na jednym kanale i nie ma problemu. 20w na kanał spokojnie styknie

Co do reza to nie za bardzo mogę go wyzej, bo obudowa jest niska, a wyżej, choć tego nie widać są dosyć grube kable od przedniego panelu, który i tak został dość brutalnie potraktowany: wszystkie kable od fabrycznego kontrolera, usb 3.0 i firewire wyleciały ;)

• 0

i7 5820k @4,0 stock vcore    msi gtx 1060   msi x99a gaming7   koolance cpu-370      sr1 420 + phobya 480

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych