Skocz do zawartości

Karta do nowego zestawu - około do maks. 1000 zł


Recommended Posts

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: Zakupu chciałem dokonać na początku marca. Raczej ceny nie powinny jakoś mega się zmienić, prawda? Kwota jaką dysponuję to maksymalnie 1000 złotych.

 

-Zastosowanie: Gierki. Teraz na starym Radku 6850 gram w FC4 - da się grać, ale widać przycięcia. Programy typu Photoshop i After Effects też są ważne.

 

-Model i moc zasilacza: OCZ 600W

 

-Reszta specyfikacji komputera Intel Core i5-4690 3.5 GHz BOX, Gigabyte GA-B85M-D3H, Crucial Ballistix Sport DDR3 8GB 1600MHz CL9 BOX. Obudowa to Feel 307.

 

-Rozdzielczość monitora w której grasz! 1920 x 1280

 

-Dodatkowe wymogi: Nie interesuje mnie podkręcanie karty. Chciałbym, aby nie było żadnego problemu z chłodzeniem (niskie temperatury). Fajnie by też było, aby była cicha :P Oczywiście karta musi być nowa, z gwarancją, najlepiej z jakiegoś sklepiku typu Agito. dzięki!

Edytowane przez Marsin
Link to post
Share on other sites

nowa? używana z gwarancja ?

Koniecznie nowa. 

 

Najlepiej szukaj na allegro r9 290 z gwarancja lub gtx 770

Okej, coś sprawdzę. Ogólnie chciałbym tylko dostać parę propozycji, bym mógł później pobuszować po sieci i porównać/poczytać opinię o kartach. Wtedy bym wybrał...

Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu gtx 770.Ta karta bedzie coraz bardziej w grach dostawała zadyszki.Ma tylko 2 gb pamieci

 

 

procek fajny,ram ok,nic tylko szukac r9 290 na gwarancji,no ew 280x ,ale lepiej 290,to juz zalecana karta na dzis w wiekszosci grach a gdzie tam dalej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Coraz bardziej myślę nad tą R9 290... Wyczytałem, że karty te jednak mają problemy z temperaturami, gdyż są dość wysokie. Możecie mi napisać jakiego producenta wybrać najlepiej i ewentualnie jakie dokupić chłodzenie do karty, o ile się da? :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli miałbyś 1150 zł na allegro jest GTX 770  4GB. 

 

No bez jaj,nie ma sensu juz pakowanie sie powoli  w serie gtx 7xxx

 

 

bierz tego Radka jak ci kazdy pisze,byle z gwarancją,jak najdłuzszą. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Panowie, a czy opłaca się kupić powiedzmy kartę za około 500 złotych (przykładowo Radeona R7 260X), by następnie sprzedać za około 200-300 złotych Radeona 6850 (już parę osób się mnie pytało o tę kartę, i są w stanie wyłożyć za nią te pieniądze), oraz tego zakupionego 260X za około 400-500 złotych z  gwarancją i dołożyć za jakiś miesiąc 200-300 złotych (lub nawet 400) do R9 290?

Link to post
Share on other sites

Wg mnie lepiej przemęczyć się przez ten czas na integrze a najlepiej było by po prostu sprzedać 6850 za ten miesiąc.

r7-260x jest trochę szybszą kartą od 6850 (o jakieś 25% ?) co nie jest zbyt mocno odczuwalną różnicą, w dodatku HD6850 zazwyczaj się dobrze podkręcały i możesz jeszcze tę różnicę znacznie zmniejszyć.

Link to post
Share on other sites

Najpierw chcę kupić 280X, używaną z gwarancję, mieszcząc się w przedziale 700-800 złotych, a później sprzedać 6850. Jakiego producenta wybrać? Są jakieś strony z wypisanymi wadami i zaletami danych producentów przy kartach graficznych?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...