Skocz do zawartości

Recommended Posts

Misiu ?  8-)

hehe, nie pochlebiaj mi  :D

No play ja posiadam i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. Jeżeli ktoś nie szuka pakietów to play będzie najlepszy. Teraz za 5 zł mamy konto ważne 50 dni i stan darmowy do play, więc moim zdaniem najlepsza sieć :)

Mam wszystkich znajomych w play, więc pozostałe pieniądze mogę wydać na lepszy telefon:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mój Drogi napisz dlaczego nie jesteś przekonany do Lumii ? Chętnie poznam Twoją opinię. ;)

 

Co do telefonu to ja właśnie polecę Lumie 535, premiera w listopadzie 2014r, duży 5" wyświetlacz z którego jestem bardzo zadowolona, aha zapomniałam dodać, że mam takową Lumię :) co jeszcze ? Dual sim, przedni i tylny aparat ( oba po 5 MP), pamięć wewnętrzna to 8 GB, którą możesz poszerzyć o kartę SD, czterordzeniowy procesor. Co do baterii to u mnie trzyma przyzwoicie. Na okrągło muzyka, Internet, niekiedy sms, w gry nie gram. Sama bateria jest wymienna ;) mi telefon trzyma cały dzień i całą noc.

 

Nie napisałeś jaki system by Ci odpowiadał - Android czy Windows Phone. ?

 

Poczytaj o tej Lumii, kosztuje 500 zł, a naprawde warty uwagi. Dużo osób tutaj na forum go poleca. :P

wiesz co piszesz? odwiedź forum windowsmania.pl i poczytaj sobie o problemach 535 z panelem dotykowym - są to dość poważne problemy. Telefon potrafi nie reagować na dotyk, reagować z opóźnieniem lub reagować w innym miejscu niż naciśnięto. Wyszła jakaś aktualizacja, ale podobno nie u każdego daje poprawę. Dlaczego wszyscy polecają wadliwy telefon?

 

Misiu, a Play ? To również bardzo dobra sieć. Ponoć teraz góruje i zdobywa najwyższe "noty" :P   ;)

 

co do sieci to tylko i wyłącznie Mobile Vikings, Virgin Mobile, Nju mobile - kolejność przypadkowa i dowolna. Play zaczyna dołączać do dinozaurów rynku usług telefonicznych, staje się jak np. T-mobile. Sam uciekłem bo nic ciekawego w ofercie na kartę nie ma.

Link to post
Share on other sites

Wow, ja od poczatku marca zuzylem juz 5,1 GB ;)

___

Lumia 735 bylaby swietnym wyborem, ale jesli nie przekonuje cie WP, to bierz Moto G2. Prawie czysty Android 5, duzy ekran w HD, miesci sie w twoich limitach. A moze chinszczyzna? Poczytaj sobie troche o Xiaomi Mi-2s. Mysle, ze jesli dobrze poszperasz to mozesz znalezc.

Link to post
Share on other sites

Wow, ja od poczatku marca zuzylem juz 5,1 GB ;)

___

Lumia 735 bylaby swietnym wyborem, ale jesli nie przekonuje cie WP, to bierz Moto G2. Prawie czysty Android 5, duzy ekran w HD, miesci sie w twoich limitach. A moze chinszczyzna? Poczytaj sobie troche o Xiaomi Mi-2s. Mysle, ze jesli dobrze poszperasz to mozesz znalezc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...