Skocz do zawartości

Mysz, klawiatura, podkładka do 550zł


Recommended Posts

§  Budżet: 550zł - do ew. zwiększenia

 

Mysz

§  Jakiej myszki obecnie używasz:m510 i klawa od kompletu

§  Jaką masz obecnie podkładkę: nie mam

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: domyślnie

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 5-7 cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO, RPG, GTA, 

§  Ile przycisków używasz w myszce: 5

§  Chwyt: claw grip, ale chętnie zmienię na palm grip, obecny chwyt stosuje ze względu na dużą dłoń i nie dopasowanie myszki.

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 15cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: niezadowolony z obecnej

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): minimum 5 przycisków, mile widziane cięzarki

 

Klawiatura

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał klawiatury): żeby miała przyciski zmiany głośności, mute, i regulację podparcia.

 

Podkładka:

dowolna mieszcząca się w budżecie.


Dodam że mile widziane byłoby podświetlanie klawiszy, chociaż niektórych


wspomoże ktoś?


jako że nikt nie chcę pomóc więc proszę o opinie na temat wybranych przeze mnie komponentów:

mysz: Razer Deathadder

klawiatura: Steelseries APEX raw

podkładka: ROCCAT Sense Adrenalin Blue

co wy na to?


dlaczego tak bardzo nie chcecie mi pomóc?


może ktoś pomóc? czekam już jakieś 5 dni!

Link to post
Share on other sites

Z racji mojego zboczenia do klawiatur mechanicznych - polece ją i Tobie. Jest to inwestycja na lata więc tutaj zagospodarowałem większą część gotówki. Całkowicie pomijając Twoje uwagi, nie ma żadnych dodatkowych przycisków i podpórki.

 

Moja propozycja: CM Storm Quickfire TK na Cherry MX Brown/Blue (poczytaj najpierw, jak coś to pytaj) + Steelseries Rival, na Allegro z agito.pl z darmową przesyłką, do tego A4Tech X7-500MP jako podkładka. Myszkę możesz zmienić na Razer Deathadder 2013. 

 

Tym sposobem zamkniesz się w około 590zł. Masz rewelacyjny zestaw do grania.

 

Proponowany przez Ciebie SS Apex Raw to dobra klawiatura, ale nie za te pieniądze. No chyba, że ogromnie Ci się podoba, wtedy możesz ja wziąć, ale od tego pułapu cenowego można kupować mechaniczne klawiatury.

 

Jeżeli mój pomysł Ci się nie podoba to uderzaj spowortem/ z powrotem (?).

Link to post
Share on other sites

Co do myszy, to którąś z nich na pewno wybiorę i pewnie będzie to Steelseries Rival, ale co do klawiatury to odpada ze względu na układ klawiszy - ułożenie strzałek oraz brak przycisków które zwykle znajdują się nad strzałkami(del,home itd.), a które czasem używam. Co powiesz na temat klawiatury SteelSeries Apex Gaming Keyboard lub Natec Genesis RX88


Co do Tesoro Excalbiur, czy ktoś już ją używał z obecnych tutaj? Jakie wrażenia?


Znów będę tydzień czekał na odpowiedź kogokolwiek?

Link to post
Share on other sites

Jakbyś przeczytał temat to byś wiedział, że chcę zmienić uchwyt na palm.

 

Poza tym przeczytałem kilka twoich ostatnich wpisów w tym dziale i uważam że wprowadzają bardzo nie wiele do tematów na kórych się wypowiadasz, tym bardziej że podkładka to zwykle najmniejszy problem.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jakbyś przeczytał temat to byś wiedział, że chcę zmienić uchwyt na palm.  

Nie napisałeś, że zmieniasz, tylko że chętnie zmienisz.

 

 

Poza tym przeczytałem kilka twoich ostatnich wpisów w tym dziale i uważam że wprowadzają bardzo nie wiele do tematów na kórych się wypowiadasz, tym bardziej że podkładka to zwykle najmniejszy problem.

Bazujesz na kilku postach, gratuluję.

Bo mi się już nie chce pisać po raz setny tego samego, sprawdź tematy z przeciągu ostatniego roku. Część postów jest dłuższa niż wypracowania w gimnazjum.

 

Z resztą twoja strata..

Link to post
Share on other sites

Bazujesz na kilku postach, gratuluję.

Bo mi się już nie chce pisać po raz setny tego samego, sprawdź tematy z przeciągu ostatniego roku. Część postów jest dłuższa niż wypracowania w gimnazjum.

 

Z resztą twoja strata..

 

 

Wszystkie twoje "dłuższe" posty zawierają dużo zdjęć lub też cytatów, mało tam jest twojego wkładu. Może poza regulaminem tego działu.

 

A taka strata, to marna strata.

Link to post
Share on other sites

Bo to posty z offtopu (które i tak się nie nabijają) i to z ostatnich dni? Sprawdź historię tego działu trochę dokładniej. Z resztą nikt nie kwestionował do tej pory mojej wiedzy, ludzie często na PW piszą.

 

Zamiast pomocy to przyszedłeś się chyba tylko wykłócać...

Link to post
Share on other sites

Ogolnie rzecz biorac to marka ma malo nieudanych pozycji. Za granicami naszego kraju jest bardzo popularna. Jezeli jezyk Ang. nie sprawia Tobie problemu znajdziesz bardzo duzo info chociazby na Brytyjskich forach. Poza tym jezeli ja kupisz przez neta masz prawo w przeciagu 14 dni zwrucic towar bez podania powodu. Wiec nie ma problemu. A sama klawiatura jest naprawde dobra.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie QPAD MK-50 jest dostępny, gdzieś, na czterech podstawowych przełącznikach (Red, Black, Brown, Blue).

 

W Polsce:

Na Allegro jest na brązowych, w paru sklepach na czerwonych.

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Kolorystyka i zmienione logo oraz ten element z napisem 3D.  Edycja Fnatic - Steelseries sponsoruje drużyny e-sportowe, w tym Fnatic. No i zrobili "specjalną edycję", bodajże 10lecie współpracy akurat się w to wpasowało. 

 

$$$

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...