Skocz do zawartości

Jaka klawiatura z Białym[zimnym] podświetlaniem led?


Recommended Posts

Witam

 

Planuje dokonać zakupu klawiatury z podświetlaniem LED, niestety.
Większość klawiatur bez problemu zastąpić by mogły drzewka świąteczne obładowane kolorowymi światełkami...
Podświetlane klawisze wszystkimi kolorami tęczy na raz - to nie dla mnie.

Szukam prostej eleganckiej i klasycznej klawiatury [jak czarna stylowa limuzyna a nie czerwone sportowe ferrari].
Na pewno dlatego w oko wpadła mi klawiatura Logitech illuminated keyboard z białym zimnym podświetlaniem [nie ukrywam ostatnio ten kolor podświetlania jest moją manią ;) ] i delikatnym pomarańczem w górnej części (co nawet że nie wygląda tak źle), delikatne obawy budzi natomiast ułożenie niektórych klawiszy

Więc do rzeczy, szukam klawiatury:

- Prostej, klasycznej, eleganckiej, czarnej, matowej [nie brudzącej się]
- Taka która wytrzyma całodniowe pisanie - w tym celu głównie wykorzystywane [lecz nie nitylko]

- Z białym zimnym podświetlaniem LED
- z klawiszami multimedialnymi (takimi jak play/pause stop previous next VolUP VolDOWN MUTE itp)
- inne dodatkowe klawisze nie są szczególnie wymagane ale nie widzę przeszkód przed kilkoma dodatkowymi

- skok klawisza mile widzianydość niski tak samo jak klawisze

- Zdatna do zagrania w jakiegoś wymagającego fps

- Czy mechaniczna czy nie to raczej nie mam żadnych oczekiwać, bo za mało mam funduszy aby wybrzydzać w tym względzie.
 

Ile jestem w stanie na nią przeznaczyć, to : 250PLN

 

Czy jestem w stanie kupić coś lepszego niż ww klawiatura Logitech'a?

Pozdrawiam i z góry dzięki wszystkim za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...