Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

A ja tak marzyłem o tym G Flex,niestety już był nie dostępny w Orange więc wziąłem G3.

Tak sobie wczoraj myślę dlaczego nikt nie poleca Nexusa 6,na papierze to dość wydajna jednostka,procek itp. wsparcie prosto od Google i jako pierwszy,cena w miarę.Coś z nim nie tak?Chodzi o to że Motka go skleciła?

Link to post
Share on other sites

Nexus to bardzo dobry telefon, ale cenowo jest na równi z note 4, może dlatego.

Ogólnie super fon, może trochę nieporęczny.


W sumie ten flex 2 dołączył do grona telefonów, które bym brał pod uwagę, ale cena na razie zaporowa.

Link to post
Share on other sites

Nexus skończył się na wersji 5, według mnie mają za wysoką cenę dla nexusa 6. Swego czasu Nexusy to były demony szybkości z dobrą specyfikacją oraz za rozsądną cenę. Wersja 6 ma nieco za duży ekran, telefon to telefon a nie phablet. :) 

Link to post
Share on other sites

Aparat to fakt kaszanka. Nie tyle ze względu na 8MPix co brak diody. 

 

Flash? Wydaje mi się , że to nie zależy raczej od telefonu. Da się to załatwić np. w Dolphin'ie. 

 

Lizaka dostanie.

Link to post
Share on other sites

 ale ten aparat daje rady ogólnie w dzień?

Jak jest dobre światło. Aparat to największy minus tego telefonu. Jeszcze głośnik mógłby być lepiej pomyślany. Po za tym to petarda pod względem wydajności (gdzieś słyszałem ma ponoć nawet szybszą wersję nakładki niż Z2, nie wiem na ile to info jest prawdziwe ale gdy miałem oba w ręce faktycznie Ultra zdawała się reagować ciutkę szybciej lub była to po prostu kwestia aktualizacji Andka), dobry ekran itd.

Link to post
Share on other sites

Więc chyba czas napisać, że dziś w moje ręce trafił flagowiec LG - G3 (2gb ram). Pierwsze wrażenie - super, tak samo było z moim byłym G2. Ten telefon bajecznie leży w dłoni, a przez swoje cienkie ramki mamy dużą powierzchnie roboczą zawartych w małych wymiarach.

 

Od razu zaaktualizowałem do Lollipopa i lagów nie uświadczyłem. Wszyscy piorą ten telefon przez to, że nie jest płynny. Płynny nie był na kitkacie, a Lollipop śmiga. :)

 

Co więcej - ekran drenuje baterie i to niestety prawda. Przy LTE wyciągam wynik 2,5h na ekranie - niezbędny powerbank / ładowarka przy du**e.

 

Więcej - napisze w recenzji, potestuje przez 2 tygodnie i napiszę. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...