Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie, jako że mój laptop jest leciwy i gra na nim nie należy po tylu latach do komfortowej to stwierdziłem, że czas wrócić do komputera stacjonarnego. Rynek przeglądam od jakiegoś czasu i kurs dolara spowodował pewien wzrost cen, także nie wiem zakupu się podejmę w tym miesiącu, ale chciałbym już obrazowo się rozeznać.


  • Zastosowanie komputera : Gry, chciałbym pograć w GTA V, Wiedźmina 3 i może jeszcze jakieś ciekawe nowe produkcje. 
  • Maksymalna kwota : 5000 zł
  • Których części potrzebuję : Buda + monitor
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: brak, celuję w 24 cale 1920x1080
  • Specjalne wymagania : Chciałbym, żeby sprzęt zawierał kartę graficzną Radeon R9 290X od Sapphire oraz procesor i5 4690k, a także Windows w cenie. 
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak.
  • Własna propozycja zestawu : Nie podejmuje się z uwagi na znikomą wiedzę. Co do karty graficznej to pewnie będziecie proponować GTX 970, ale zawsze miałem Radeony i jestem z nich zadowolony. 

Pozdrawiam i liczę na Was!


Link to post
Share on other sites

Core i5-4690K /3.5GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Z97 Gaming 3 /intel Z97, LGA1150/

8GB (2x4GB) 2400MHz CL10 TridentX

Darkforce USB3.0 (b/z)

24MP55HQ-P (LED, IPS, 5ms, HDMI)

Black Edition XTR 550W Modular 135mm 80+ Gold

Radeon R9 290 TRI-X OC 4GB DDR5 512bit (1000 /5200)

 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Windows 8.1 OEM 64bit PL

Razem około 5k

 

-4rdzeniowy procesor z odblokowanym mnożnikiem

-Radeon 290 od Sapphire z bardzo wydajnym chłodzeniem TriX,Radeony 290x są gorące i niewiele wydajniejsze sam rozważ sens inwestycji w nie.

-Windows 8 w wersji 64 bit

-Modularny i cichy zasilacz z certyfikatem GOLD

-24 calowy monitor na matrycy IPS

-8GB szybko taktowanego RAMu z demontowywalnym radiatorem

 

Jeśli zależy Ci podkręcaniu odrazu po otrzymaniu sprzętu,możesz zmienić parę rzeczy,żeby odrazu wcisnąć chłodzenie.

-zasilacz na True Power Classic GOLD 550W (tracisz modularne okablowanie i tryb półpasywny)

-RAM na Vulcan 8GB (2x4GB) 2400MHz CL11 red

Wtedy wystarczy Ci na HR-02 Macho Black-White


Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa lub X98TY2AZ

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, co do podkręcania to zabiore się za to gdy będę czuł, że potrzeba mi extra wydajności. Może ktoś jeszcze się wypowie o zestawie proponowanym przez Graabiego? Czy jeśli jednak zdecyduje się na 290x to będę potrzebował mocniejszego zasilacza?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...