Skocz do zawartości

Najlepszy antywirus


Recommended Posts

Najlepszy antywirus - na to pytanie nikt z forum nie odpowie, bo przeciez nikt nie przetestował w jednym czasie u siebie kilkunastu programów antywisrusowych dla róznych zagrożeń wirusowych. W sieci jest wiele takich testów, ale niektóre nawzjem się wykluczają. Wg mnie każdy program jest dobry o ile ma na bieząco aktualizowaną baze wirusów. Heurystyka tak, ale to drugi poziom. Aktualna baza wirusów to podstawa. Zwykły uzytkownik może tylko wybierać wg kryterium funkcjonalności i obciążenia systemu podczas pracy.

Link to post
Share on other sites

? Masz jakąś najnowszą wersję? Używałem tego czegoś bardzo dawno temu i od tego czasu mam tylko płatne antywirusy. Płacę i wymagam żeby produkt był dopracowany. Taki jest KIS 2011 dlatego Kaspersky lab dostaje moją kasę :D. Nie żałuję szczególnie iż jest to 30 zł na rok... chyba każdego na to stać a w zamian otrzymujesz bezpieczeństwo.

Link to post
Share on other sites

Mam ESET SS4 ale z ciekawości właśnie testuje KIS 2011, zobaczymy czy jest tak dobrze jak kolega napisał. Zasadniczo bardzo lubię NOD'a ale SS4 dwa razy wysypał się tak że musiałem robić reinstalkę, tak działa w połączeniu ze sporym OC proca.

 

Link to post
Share on other sites

@Evil_Genius

 

Miałeś rację, KIS 2011 jest lżejszy i maszyna rusza bez zbędnych ceregieli a interfejs jest przyjemy :D jedyne zastrzeżenia może budzić użycie procesora podczas skanowania ale tragicznie nie jest. W skali 1 - 10 daje mocne dziewięć :D

 

Link to post
Share on other sites

Hmm, ja po teście KIS2011 wracam do 2010...

 

WTF, jak odpalam jDownloadera to za każdym razem pyta czy zezwolić na połączenie z internetem, mam tryb gracza żeby mi nie sapał jak gram, to mi minimalizuje gry, konfiguracja jest w dziwne kategorie podzielona, jedna grupa byłaby lepsza. Ogólnie - nie podoba mi się :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...