Skocz do zawartości

POTRZEBNY LAPTOP 3000


Recommended Posts

Myślałem, że sam sobie klikniesz "pokaż inne przedmioty tego sprzedawcy" ale ok. Masz

 

http://allegro.pl/gracz-acer-7741-7740- ... 46947.html

 

Oczywiście to pod warunkiem, że masz w domu windowsa albo jesteś piratem. W innym wypadku musisz wziąść ten model z Win7 ale słabszym prockiem.

 

http://allegro.pl/mocarz-acer-7741-7741 ... 91532.html

Link to post
Share on other sites

A i dodam, że na aukcji, którą podał hrecky jest procesor porównywalny z i5-430M czyli tym słabszym modelem. Możesz zaoszczędzić trochę kasy jeśli nie potrzebujesz super procka ale win7 tak. No i jest tańszy od tej aukcji z i5 i win7 więc jeśli nie masz w domu windowsa to z czystym sumieniem ci polecam aukcję hreckiego.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie miałem acera w serwisie. Dostałem kasę za windowsa z jednego acera w tydzień. Wystarczyło wypełnić formularz i skasować win7.Z innymi firmami miałem dużo kłopotu.

 

Są bardzo szybkie jak na swoją cenę. Materiały nie są najwyższej jakości ale w końcu za coś jest tańszy, nie?

Link to post
Share on other sites

Uwierz mi, że mam do czynienia z acerami na co dzień Nie chodzi tu o szanowanie acera tylko fakty. Spoko konfiguracja może i jest atrakcyjna ale wykonanie i serwis nie.

 

widocznie masz jakieś felerne sztuki ale to że przeleży więcej niż w serwisie to troche przesada :D

Link to post
Share on other sites

nowe acery uzytkuje kilka osob z mojej grupy na uczelni, powiem tak: nikt nie narzeka na nie, moze nie sa super ekstra odjechane desginersko ale jakosc materialow az tak nie odbiega od innych marek, a to ze acer jest calkiem do du*y utarlo sie od debiutu tej firmy keidy to faktycznie produkowali sprzed nie najwyzsyzch lotow, teraz mozna go smialo brac jesli nie dysponuje sie wieksza gotowka. a felerny sprzed zdarza sie w kazdej firmie, nie ma linii produkcyjnej ktora nie wyprodukuje wadliwego produktu, nie wazne czy dell czy ibm czy acer. a taka prawda ze teraz acer w kwestii cena - wydajnosc bije wszystkich :D

Link to post
Share on other sites

wyzsza wydajnosc ma karta z acera czyli 5650 a i przyokazji w ktoryms temacie podawalem porownanie temperatur w roznych czesciach obudowy to acer byl chlodniejszy. Genralnie acer lepszy proc, lepsza grafika

 

TU(http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-kar ... 174.0.html) masz rozpiske gt 440m jest 67 natomiast 5650 jest 49. Zaznacz sobie obie karty a potem na gorze strony kliknij "zawęź" to Ci pokaze tylko te 2 karty

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...