Skocz do zawartości

Proszę o doradzenie modelu telefonu/smartfonu


Recommended Posts

Witajcie,

Myślę obecnie nad kupnem nowego telefonu dotykowego. Nie wiem, jak znaleźć telefon, który spełniałby moje wymagania, więc zwracam się do Was z prośbą o poradę :). Tak więc chciałbym a ten telefon miał/był:

- dotykowy

- wyświetlacz o rozmiarze nie mniejszym niż 3,5 cale

- posiadał system android

- miał opcję czytania plików tekstowych, chodzi mi zwłaszcza o pliki z rozszerzeniem pdf (i by była opcja "szukaj słów/fraz" - miałem w ręku Samsunga Omnię 2 i8000 i w nim takowej opcji nie było, przy obrocie telefonem by obraz się też obracał, by miał opcję przybliżania dwoma palcami dokumentu pdf - Omnia również tego nie miała)

- posiadał WiFi

- bateria nie wyczerpywała się zbyt szybko

- aparat dobrej jakości - używałbym go głównie do robienia zdjęć z książki/zeszytu, więc powinien mieć dobrą ostrość zdjęć tekstu

 

Z góry dziękuję wam za wszelkie porady i sugestie :).

Edytowane przez Yuanic
Link to post
Share on other sites

Jaka cena ? 

 

 

 

miał opcję czytania plików tekstowych, chodzi mi zwłaszcza o pliki z rozszerzeniem pdf (i by była opcja "szukaj słów/fraz" - miałem w ręku Samsunga Omnię 2 i8000 i w nim takowej opcji nie było, przy obrocie telefonem by obraz się też obracał, by miał opcję przybliżania dwoma palcami dokumentu pdf - Omnia również tego nie miała)

 

Każdy android to potrafi.

 

- posiadał WiFi

 

Tak jak wyżej ( chyba, że o czymś nie wiem :) )

 

 

 

- aparat dobrej jakości - używałbym go głównie do robienia zdjęć z książki/zeszytu, więc powinien mieć dobrą ostrość zdjęć tekstu

 

 

Większość telefonów obecnie jest w stanie zrobić zdjęcie książki/zeszytu tak aby były czytelne. 

 

 

Tanich telefonów na androidzie nie polecam, telefony na window-sie będą o wiele lepsze w cenie do około 700 zł, później zależy od modelu. System ten ma więcej ograniczeń personalizacji ale w tanich telefonach zapewnia płynne działanie ze względu na mniejsze możliwości konfiguracji. 

Edytowane przez kudlatyEOS
Link to post
Share on other sites

Cena ?

Nowy czy używany ?

Maksymalny rozmiar ekranu

Takie wymaganja jakie Ty masz spełni bardzo dużo smartfonów z androidem także doprecyzuj bardziej swoje wymagania bo możemy Ci polecić smartfon za np 600 jak i za 2000 jeśli nie będziemy wiedzieć czego dokladnie oczekujesz i ile Jesteś w stanie wydać

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...