Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Proszę o doradzenie modelu telefonu/smartfonu

telefon porada cechy funkcjonalny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yuanic

Yuanic
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 01 luty 2015 - 19:56

Witajcie,

Myślę obecnie nad kupnem nowego telefonu dotykowego. Nie wiem, jak znaleźć telefon, który spełniałby moje wymagania, więc zwracam się do Was z prośbą o poradę :). Tak więc chciałbym a ten telefon miał/był:

- dotykowy

- wyświetlacz o rozmiarze nie mniejszym niż 3,5 cale

- posiadał system android

- miał opcję czytania plików tekstowych, chodzi mi zwłaszcza o pliki z rozszerzeniem pdf (i by była opcja "szukaj słów/fraz" - miałem w ręku Samsunga Omnię 2 i8000 i w nim takowej opcji nie było, przy obrocie telefonem by obraz się też obracał, by miał opcję przybliżania dwoma palcami dokumentu pdf - Omnia również tego nie miała)

- posiadał WiFi

- bateria nie wyczerpywała się zbyt szybko

- aparat dobrej jakości - używałbym go głównie do robienia zdjęć z książki/zeszytu, więc powinien mieć dobrą ostrość zdjęć tekstu

Z góry dziękuję wam za wszelkie porady i sugestie :).

Użytkownik Yuanic edytował ten post 01 luty 2015 - 20:01

• 0

#2 kudlatyEOS

kudlatyEOS
  • Entuzjasta

• 641 postów

Napisano 01 luty 2015 - 20:49

Jaka cena ? 

miał opcję czytania plików tekstowych, chodzi mi zwłaszcza o pliki z rozszerzeniem pdf (i by była opcja "szukaj słów/fraz" - miałem w ręku Samsunga Omnię 2 i8000 i w nim takowej opcji nie było, przy obrocie telefonem by obraz się też obracał, by miał opcję przybliżania dwoma palcami dokumentu pdf - Omnia również tego nie miała)

Każdy android to potrafi.

- posiadał WiFi

Tak jak wyżej ( chyba, że o czymś nie wiem :) )

- aparat dobrej jakości - używałbym go głównie do robienia zdjęć z książki/zeszytu, więc powinien mieć dobrą ostrość zdjęć tekstu

Większość telefonów obecnie jest w stanie zrobić zdjęcie książki/zeszytu tak aby były czytelne. 

Tanich telefonów na androidzie nie polecam, telefony na window-sie będą o wiele lepsze w cenie do około 700 zł, później zależy od modelu. System ten ma więcej ograniczeń personalizacji ale w tanich telefonach zapewnia płynne działanie ze względu na mniejsze możliwości konfiguracji. 

Użytkownik kudlatyEOS edytował ten post 01 luty 2015 - 20:51

• 0

Ryzen 5 3600: Gigabyte Aorus B450 Elite: Circular Ballistix sport LT 2x8GB 3200: Corsair c70 : Macho HR-02 BW : Chieftec cft-14cs 600

LG G6 & LG G2

#3 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 01 luty 2015 - 20:50

Cena ? Nowy czy używany ? Maksymalny rozmiar ekranu Takie wymaganja jakie Ty masz spełni bardzo dużo smartfonów z androidem także doprecyzuj bardziej swoje wymagania bo możemy Ci polecić smartfon za np 600 jak i za 2000 jeśli nie będziemy wiedzieć czego dokladnie oczekujesz i ile Jesteś w stanie wydać
  • 0

#4 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 01 luty 2015 - 21:14

W skrócie : do 600 zł Lumia 535, do 1000 zł Lumia 735, LG G2 Mini, HTC 610, Moto G2. Powyżej 1000 zł - zależy od preferencji.

• 0

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, porada, cechy, funkcjonalny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych