Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, cześć i czołem :)

 

Na wstępie, ceny podane są cenami do negocjacji, zainteresowanych zapraszam na priv, bądź telefonicznie, zawsze się można dogadać :)

 

Na sprzedaż wystawiam jedną z najmocniejszych kart graficznych w przystępnej cenie. Gigabyte Windforce GeForce GTX 680 - dzięki trzem wiatraczkom jest cicha, a przy tym się nie przegrzewa :) Jest to najmocniejsza wersja tej karty od Gigabyte. Sprzedaję komplet widoczny na zdjęciach. Karta jest w stanie idealnym, można przyjechać i sprawdzić. Zresztą - każdy zainteresowany wie co ta maszynka potrafi.

Dokładny oznaczenie producenta: GV-N6800C-2GD. Cena jaka mnie interesuje to 825zł do negocjacji :) Zdjęcia w ogłoszeniu na OLX:


 

Oprócz karty graficznej, na sprzedaż mam także bardzo fajny i przyjemny, 2miesięczny telefonik - Nokia Lumia 635 LTE BLACK. Pełny opis i fotki są w ogłoszeniu na OLX, link poniżej. Cena do negocjacji 444zł ;) Telefon wzięty około 2 miesiące temu na przedłużeniu abonamentu, używany przez chwilę do zabawy w domku i schowany do pudła (wpadła w ręce Galaktyczna S4órka między czasie). Gwarancja 24 miesiące od dnia zakupu (czyli jakieś 21-22 jeszcze).


 

 

Zapraszam do składania własnych propozycji, najlepiej telefonicznie bądź smsowo - najszybsza droga kontaktu :)

Tel. 535 213 858

 

Siedzę na kilku forach już od 10lat (m.in. pclab i purepc), jestem w temacie polecanych sprzedawców z samymi pozytywnymi opiniami - to tak gwoli mojej uczciwości, zresztą pod tym samym nickiem jestem na każdym forum i alledrogo ;)

 

20150201_184655.jpg

 

Edytowane przez mak777
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...