Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Naliczanie pieniedzy w AdSense

AdSense google pieniadze naliczanie partnerstwo youtube yt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 janek2433

janek2433
  • Gaduła

• 315 postów

Napisano 01 luty 2015 - 16:44

Witam, Postanowiłem, że wrócę na YT po dłuższym czasie pododawałem kilka filmów z reklamami no i patrze 0 przychodów co było dziwne bo wyświetlenia strony rosły itd... Poprosiłem kolegę (dla pewności), żeby kliknął w reklame i tez nic... Podpytałem brata czy czegos nie robił nie grzebał w ustawieniach czy co a on powiedział mi ze kliknal kilka (mowil ze okolo mniej niz 10) razy w reklamy z laptopa mamy, ktory podłączony jest do tego samego routera (Plus LTE - jakis tam model Huaweii) i kozysta z tego samego internetu. Czy jest mozliwość, że przez to nie nalicza mi pieniędzy, i konto zostało zablokowane? Czy moze zarobki przychodza na koniec dnia?

Pozdrawiam 

• 0

Intel Core I5-4460, MSI R9 380 4GB, Asus Z97-P, Chieftec Smart Series 600W, Zalman Z3 PLUS (nie polecam), 2x 4GB Kingston HyperX Savage 1600MHz CL9

#2 Mrozinho

Mrozinho
  • rowzór

• 6561 postów
  • GG:629496

Napisano 01 luty 2015 - 18:58

Muszę Cię zmartwić. Niebawem zjawią się u Ciebie duzi, smutni Panowie w czarnych garniturach ;/

• 0

#3 zielone_ciastko

zielone_ciastko
  • Prosperujący w innym wszechświecie...

• 908 postów

Napisano 01 luty 2015 - 21:23

Zarobki odblokowują się pod danym filmikiem dopiero, gdy ma tysiąc wyświetleń.

• 0

Trololololo.

#4 Lewykk

Lewykk
  • Fanboj Apple

• 1193 postów
  • Miejscowość:Mazowsze
  • 3DMark 06:Mac

Napisano 01 luty 2015 - 21:48

Ktoś tu chce kokosy zbijać :menda:
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: AdSense, google, pieniadze, naliczanie, partnerstwo, youtube, yt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych